Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szente

    addikt

    válasz Apollyon #15612 üzenetére

    nem vagyok már olyan fiatal(22)inkább csak az a baj,hogy nem volt eddig sok barátnőm,ő volt eddig a nagy szerelem...ez elött is voltam szerelmes,de az általában egy oldalú volt...mint most ez.
    egyébként próbáltam tovább lépni,lett is volna egy csaj,de most nem tudom mi van vele.
    eddig csak msn-en dumáltunk,amikor lefixáltuk volna,hogy összefutunk,mindig el tűnt msn-ről.és sose tudtuk meg beszélni.egyszer kérdeztem tőle hogy mit szólna hozzá ha egyszer csak be állitanék hozzá.azt mondta örülne neki.hát megtettem most vasárnap.hivtam volna,hogy hahó itt vagyok a ház elött,erre meg nem vette fel a telefont. :W
    írtam neki,hogy megleptelek volna,de nem jött össze.nem irt vissza,és azóta nem is volt msn-en.most azon gondolkozom,hogy irjak neki valahol valamit,hogy most akkor mi van....

    Wolverine: tudom,ebben a témában már senkinek (ismerőseim közül) sincs közölni valója....

    tovább kellene lépni persze,csak egyenlőre nem látom hogy kivel lehetne[főleg a mai csajokat elnézve(tisztelet a kivételnek)]..... :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák