Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Nem kellett volna írnom ide vagy ha mégis akkor inkább egy álnicken, mert már végigfutott a PH-n a hír, hogy én rágalmazom a párom és most mindenki azt hiszi, hogy itt micsoda megcsalások vannak és hújaj mekkora szemét egy alak. Nem tudom hányan és kik írtak neki privátot, de ehhez csak annyit tudok fűzni, hogy a mi életünk és másnak nem sok joga van hozzá, hogy beleavatkozzon, főleg nem ilyen formában. Véleménye mindenkinek lehet és kell is, de azt vagy kultúrált formában közölje vagy sehogy.

    Megbeszéltük, tudjuk ki miben hibás, aztán a többi már rajtunk áll. Sose akartam rossz színben feltüntetni őt ok nélkül és ha lenne okom rá akkor sem tartom magam olyan embernek, aki a másikat a végén megalázza. Tehát aki hülyeségeket terjeszt vagy gondol az kérem fejezze be, mert nem történt olyan, ami miatt megérdemelné. Hibázott, hibáztam, majd átbeszéljük és javítunk rajta. Erről szól egy kapcsolat. És az dobja rá az első követ, aki még sose hibázott vagy cselekedett rosszul. És igen, én is hibás vagyok, mert nem úgy kezeltem volna a helyzetet, ahogy kellett volna. Dobálhatjuk itt a labdát, hogy ki mit tett, de felesleges, mert az adok-kapoknak sosincs jó vége.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák