Hirdetés

Aktív témák

  • Lengyi

    aktív tag

    válasz orbano #27208 üzenetére

    Most, hogy ezt írtad, elfelejtettem, postolni, hogy bennem is felcsillant a remény péntek este ( bár nem tudom személy szerint mennyire ismered a sztorim, azt hiszem itt voltál ). Hirtelen felindulásból elmentem a helyi clubba kicsit szórakozni. Táncolgatás, sörözgetés és kedvesem, khm... volt kedvesem is ott volt egyik barátnőjével. Érdekes szitu volt, került is, meg nem is :F Általában a közelünkben mozgott ( unokatesójával és közös barátnőnkkel mentünk le ) Kérte a táskáját a boxból, természetesen én vállaltam be a feladatot, magyarázott, hogy hol van én meg annyit mondtam, hogy "még azért megismerem a táskádat:)". Ez rosszul eshetett neki, ilyen sírás és nevetés közti állapot ült az arcára. Következő esetnél is mikor a közelünkbe ért enyhén könnyes szemmel láttam. Odaszólt, hogy holnap varratja a tetkóját, 1-2 percben mesélt nekem, hogy kivel hogyan csinálja persze mindent tudtam, mivel velem tárgyalta meg még előző héten. Kértem, hogy üljön le mellém meséljen kicsit mi van vele, viszont azt a szitut nem vállalta be. Szóval érdekes egy helyzet, nem sok mindent vettem le belőle, homályos fejjel bele is vetítem, amit látni szeretnék. Itallal spóroltam az éjjel, hogy tiszta fejjel éljem meg ezt a szép de mégis kesernyés ízű találkozást. Még egy italra meghívtam őt, koccintottunk. A végén egy semmitmondó puszival váltunk el, mint ismerősök. Hazakísértem a barátnőnket, így váltunk el 3an. Még ismerősöm visszament valamiért, mikor meglátta, hogy ott ül egyedül a pultnál magában, szó és ital nélkül. Már épp mostak fel. Meg van zavarodva szegénykém, nem rá vall ez a fajta viselkedés.

    Ha szerencsém van nem olvasgatja amiket ide írok, mert tud mindent rólam. Ha mégis akkor meg annyit üzennék Babám, hogy hiányzol :U

Aktív témák