Hirdetés

Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz 7 #27150 üzenetére

    Így nézne ki a csokor, csak ez 20 szálas, én pedig 29 szálból csinálnám.
    Ez kis fejű.

    Nem akarok spórolni a barátnőmön, meg eddig nem is tudtam, hogy ilyen különboző rózsák vannak, de szerintem ez is szép.

    Meg gondolom idővel ez is kinyílik és nagyobb lesz,nem?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Zirowe #27149 üzenetére

    a nőnek leginkább a gesztus számít, nem az, hogy kisfejű vagy nagyfejű, vagy hogy hány szál.

    megjegyzem, a 29 szálas csokor nem két fillér, ér ennyit egy nő? ;]
    ennyi pénzből vehetnél valami olyat is, ami maradandó, és nem hervad el... :U

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • proof88

    addikt

    válasz Zirowe #27149 üzenetére

    hááát, én lebeszélnélek arról, hogy ilyen drága csokorra költsd a pénzed, egy kapcsolatot nem lehet ilyennel megmenteni, max. 2 nap erejéig, ha olyan a másik ...

  • Zirowe

    nagyúr

    Azért 29 szál, mert aznap lennénk 29 hónaposok, amikor a csokrot küldeném neki.
    A csokorhoz csatolnék egy swarovski nyakláncot is.
    Megér nekem ennyit ,sőt, többet is!

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • 7

    addikt

    válasz Zirowe #27151 üzenetére

    Nem rossz ez, de csatlakozom a többiekhez, kapcsolatmentésre ez szerintem sem nyerő megoldás (bár nyilván ezt neked van esélyed a leginkább átlátni, mi gyakorlatilag semmit nem tudunk róla)

    [ Szerkesztve ]

  • Zirowe

    nagyúr

    Hát eléggé fos a kapcsolatom helyzete, mit ne mondjak:)
    Mindjárt leírom a szitut, csak kicsit hosszú.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Szóval, bnőm és köztem van kb 5és fél év, akkor ismertem meg, amikor ő 16 volt,én meg 21.
    Elvált szülők, apjánál élt. Apja állítólag bolond, én nem tudom, sosem találkoztam vele. Miattam az első 4hónap után összekapott az apjával (megjegyzem, nem csináltam semmit, csak annyi, hogy "voltam", az öreggel nem is találkoztam soha, szerencsére), ezért elment élni az anyjával.
    Boldogok voltunk meg minden, apró veszekedések az út folyamán azért voltak, de megvoltunk. Aztán sajnos az anyja egyre jobban kezdett beleszólni a kapcsolatunkba (ekkor ő már 17 és fél év közepén járt), amit nem nagyon bírtam jó szemmel, ezért eléggé csúnyán összekaptam az anyjával, amit még mindig sínylünk: az anyja is meg én is. Az anyja többször is megfenyegette, hogy ha nem hagy ott engem ,akkor ki lesz dobva otthonról. Olyannyira, hogy egy évnyi fenyegetés után idén márciusban ki is lett dobva otthonról, azóta egy kollégiumban él (elvileg az van megbeszélve anyukámmal, hogy egy éven belül hozzám költözhet, de már előzőleg felvetődött a külön és összeköltözés ötlete, csak mindig el lett hesegetve a körülmények miatt).
    Én júniusban egy hónapot szoktam külföldön nyaralni, ő ez alatt itthon volt és dolgozott. Augusztusban végig egy hónapot együtt voltunk a nyaralómban.
    Majd a gondok szept 1-el kezdődtek.
    Mondanom se kell, hogy az anyja viselkedése és a sok viszontagság miatt nem sikerült neki a felvételie (de újra fog próbálkozni, sőt,már most is jelentkezett keresztféléves képzésre!),ezért elkezdett dolgozni a mekiben (próbáltam lebeszélni erről,és találtam is neki más melót, de hajthatatlan).
    Mindenesetre szept 1-től eléggé gyakoriak lettek a veszekedések, mondhatni hetente legalább egy, ilyenkor nem beszélt velem, telefont vagy nem vette fel, vagy kikapcsolta,aztán pár nap múlva békülés.
    Ment ez heti rendszerességgel egészen okt8ig.
    (bocs, új üzenetbe írom a többit,mert nem tudom mennyi a limit)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zirowe #27157 üzenetére

    Szóval okt7-én megint kicsit hajbakaptunk (most kívételesen én sértődtem meg vmin,de általában ő szokott), de még aznap kibékültünk, de közben én anyummal is összevesztem, ezért kicsit feszült voltam.
    Másnap volt a névnapom, amiről nem is tudtam. Mivel még mindig ideges voltam anyum miatt, ezért kicsit ingerültem beszéltem a bnőmmel reggel a telefonban. Majd amikor megtudtam barátomtól,hogy névnapom van, felhívtam a bnőmet, hogy azért legalább a telefonban felköszönthetett volna (úgy volt ,hogy az egyetemem elé jön és este együtt leszünk), és eléggé ideges voltam ezért (volt már ilyenre példa, tavaly nem köszöntött fel a születésnapomon, csak jóval később, de itt most nem az ajándékról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy átadja a jókívánságát). Megírta,hogy azért nem,mert meglepetést akart nekem okozni és hogy áthozza az ajándékomat,majd pedig felejtsem el végleg.
    Nekem telefonom egész nap ki volt kapcsolva dühömben. Átjött hozzám délután, bedobta az ajándékot,majd elviharzott, nem beszéltünk egymással. Másnap,pénteken bekapcsoltam a telefonomat, de nem hívott. Este msnen írt nekem, hogy mivel látja milyen jól szórakozom (haverommal hülyültem és hülye nevem volt kiírva), ezért inkább többet az életbe nem kíván látni és végleg vége.
    Szakított már velem ilyen jelleggel korábban is, de ennyire komolyan, mint ami ezután következett,még sosem.
    Azt még megemlíteném,hogy jó párszor megkértem már a kezét, ő igent i mondott, már gyűrűt is vettem neki, csak még nem adtam oda neki.
    Mindegy. Egész hétvégén nem hallottam róla, se mail,se telefon,se sms.
    Hétfőn már eléggé mérges voltam, és kicsit fel is idegeltem magam.
    Fogtam a gyűrűt és elmentem a munkahelyére. Amikor meglátott közölte, hogy nincs ideje rám se most ,se később,se soha. Én még idegesebb lettem és hozzávágtam a gyűrűt!
    Eléggé megbántam ezt később. Írtam neki este amilt, hogy sajnálom, és hogy másnap reggel 8ra a kollégiuma elé megyek és elkisérem munkába,hogy beszélhessünk. Annyit válaszolt másnap reggel, hogy hagyjam örökre békén.
    Én elmentem a kollégiuma elé, vártam reggel8tól 11ig, közben írtam neki pár mail, ő egyszer még megírta, hogy hagyjam békén. A kollégiuma falun van, és eléggé hideg volt (6fok és erős szél), baromira fáztam. 11kor vki kijött a kollégiumból és mondta nekem, hogy a bnőm nincs itt,nem is aludt itt (bnőjénél aludt).

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Zirowe #27158 üzenetére

    "Este msnen írt nekem, hogy mivel látja milyen jól szórakozom (haverommal hülyültem és hülye nevem volt kiírva), ezért inkább többet az életbe nem kíván látni és végleg vége."

    Tényleg megér ennyit a csaj? A lelki békémet senki kedvéért nem adnám, az szent. Az fáj neki, hogy te elfoglalod magad, amíg ő futja a hisztiköröket?

    [ Szerkesztve ]

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zirowe #27158 üzenetére

    Erre én rögtön elmentem a munkahelyére, délre értem oda, leültem pont vele szembe.
    Két órán keresztül ültem vele szembe, kb 8méterre, de nem vett észre (nem direkt, tényleg nem vett észre), majd kettőkor felnézett,meglátott,lehervadt a mosolya és kijött hozzám,ahol elmondta,hogy hagyjam végleg békén,és ha nem megyek el onnan,akkor kikisértett engem, mert őt itt szeretik és segítenek neki.
    Megmondtam,hogy nem vagyok hajlnadó elmenni,hanem szeretnék vele beszélni.
    Megigértem neki mindent, hogy ezentúl más lesz az egész,teljesen megváltozok,nem lesz több vita, és csak az lesz,amit ő akar (ezeket eléggé komolyan gondoltam). Ő hallani sem akart rólam, majd visszament dolgozni,ahol kb elsírta magát és eltünt a meki kasszájától,ahol dolgozott. Fél6ig ültem ott,sehol sem láttam őt, amióta 2kor eltünt a pulttól. Beküldtem haveromat érdeklődni, akinek azt mondták,hogy a bnőm elment kettőkor,mert szarul érezte magát. Elment a hátam mögött, engem meg otthagyott magamra.
    ELmentem a kollégiumához, hátha ott van, de még nem volt ott ,vártam még 1órát rá,amikor is megjött és mondta,hogy kocsival hozta az egyik kollégája.
    Mondta,hogy nem érdekli amit mondanék neki,nem akar se beszélni velem,se látni,és hogy a gyűrűmet se nézte meg.
    Telefonon még beszéltünk kb 15percet, de kb a semmiről,csak azt hajtogatta,hogy mekkora egy fasz vagyok, és hogy nem tud már bennem bízni és hinni.
    Én eléggé kiborultam.
    Kedd este óta ki van kapcsolva a telefonja, még csak ellenőrzésre sem kapcsolta be (azóta van függőben egy neki küldött smsmem).
    Régebben si voltak nagy veszekedéseink, de ekkora még sosem.
    Nem szeretném elveszteni őt, és éppen ezért hajlnadó lennék bmire, főleg a neki igért változásokra!
    Ami nagyon fontos, hogy sosem csaltam meg,se nem hazudtam neki, ezt ő nagyon jól tudja.
    És azt is,hogy nagyon szeretem.
    Viszont kb fél éve elég hülyén viselkedek vele és sok hülyeséget csinálok, ami nem tudom miért van.
    De megmondtam neki,hogy szeretnék mindenen változtani,mert nem akarom elveszíteni.
    A barátaim azt javasolták nekem, hogy legyen egy kis szünet, én meg ne zaklassam őt addig.
    Tehát múlt szerda óta nem hívom,nem írok neki és smst sem küldtem.
    Azt tervezem, hogy ez így marad okt 31ig,amikor is van a 29. hónapfordulónk, amire küldök neki egy nagy csokor rózsát két kis kártyával, a másodikon az lesz, hogy "Találkoznál velem?" és a nyakláncot is csatolom neki.
    Nagyon remélem, hogy nem tépi szét, nem dobja ki,nem küldi vissza a virágot, és hajlnadó lenne találkozni sé beszélni velem.
    Eléggé kész vagyok azóta, és megkezdtem az életem átalakítását annak érdekében,hogy be tudjam tartani neki az ígéreteimet.
    Ennyi lenne röviden.

    Szerintetek?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • 7

    addikt

    válasz Zirowe #27158 üzenetére

    (belefért volna egybe is, ~30ezer karakter a limit, ha jól rémlik)

    Feszült helyzet.
    Nem tudom, mit tanácsolnak majd a többiek, én mindenesetre hagynám egy kicsit megnyugodni, mert csak úgy látok esélyt arra, hogy lehessen ebből még valami. A csokrot továbbra sem érzem feltétlenül jó ötletnek, valami más kellene ide (nem feltétlenül több vagy kevesebb, csak más), ez így nem az igazi.

    A helyedben valahogy a tudtára adnám, hogy szeretném átbeszélni a közelmúltat és valami megoldást találni arra, hogy továbbra is együtt tudjatok élni, és megkérném, hogy jelezzen, ha úgy érzi, hogy ő is készen áll erre. Ha nem is folytatnátok, egy ilyen beszélgetés kicsit nyugodtabb lezárását jelenthetné a kapcsolatnak.

    De ez csak ötlet, neked kell igazából tudnod, hogy mit lehet érdemes meglépni, hiszen te ismered a leányzót és a körülményeket.

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Esmein #27159 üzenetére

    Nem könnyű egy eset, de nagyon szeretem, és igen, emgér nekem ennyit, sőt , sokkal többet is!
    sajnos nagyon sok veszekedésen túl vagyunk, sok sárt dobtunk már egymáshoz, a családi állapotunkról nem is beszélve.
    Eléggé a végállomáshoz értünk.
    De nagyon nem szeretném végleg elveszteni.
    Meg két és fél év után nem lehet csak így vége..Nem?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • j.bravo

    addikt

    válasz Esmein #27159 üzenetére

    "Az fáj neki, hogy te elfoglalod magad, amíg ő futja a hisztiköröket?"

    A csajok már csak ilyenek. Helyesbítek: az emberek már csak ilyenek. Csekély számú kivételtől eltekintve...

    Whatever.

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Zirowe #27160 üzenetére

    Nekem az a gyanúm (elolvastam mind3 posztot, de nem sikerült rájönnöm konkrétan most miért is van ez a világrengető hiszti, azért mert letoltad hogy nem köszöntött fel?) hogy kéreti magát. Nem vagyok egy nagy nőpusztító macsó, de én egy centit nem mennék utána, kivárnám amíg keres. Legyél kisstílű, kérd vissza a gyűrűt, érezze, hogy téged nem lehet manipulálni, ha azt mondja hogy vége, akkor te is úgy érted. Lehet hozzászokott, hogy ő a főnök, és ha egy kicsit veri magát, egyből minden úgy lesz ahogy ő akarja. Nem jó ötlet ilyenkor utána menni.

    p.s.: Csokrot 29 szállal, nyaklánccal nagyon felejtsd el. Ha visszajön, visszajön érted, ha nem, a pénz sem tartja ott örökre.

    szerk.: "mert kb mindenemet ráköltöm amióta csak együtt vagyunk,és ezt nem rosszallásból mondom,hanem szívesen teszem." <- nagy hiba. Egy kapcsolat két emberről szól, kétféle igényekkel, nem pedig a nőről és hűséges alattvalójáról.

    [ Szerkesztve ]

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz 7 #27161 üzenetére

    ok,nem tudtam mennyi a limit!:)

    Nehéz úgy megbeszélni vkivel,hogy találkozzon velem és beszéljünk, aki hallani sem akar rólam.

    A virágot sem én vinném,hanem futár, a békesség kedvéért.
    Én kb 17napig hagynám nyugodtan,nem "zaklatnám", hátha megnyugszik és tudnánk normálisan beszélni, de még csak a telefonját sem hajlandó bekapcsolni, annyira mérges!

    Az ajándék értéke azért nem fontos,mert kb mindenemet ráköltöm amióta csak együtt vagyunk,és ezt nem rosszallásból mondom,hanem szívesen teszem.
    Meg a rózsa az olyan jónak,megfelelőnek hangzik.

    Azt nem tudom elhinni, hogy két és fél évet ennyivel le lehetne zárni, úgy,hogy nem is akar látni, míg idáig nem tudtunk meglenni a másik nélkül még csak egy fél napig sem..

    A másik meg, hogy rettegek attól, hogy amíg nem beszélek vele, addig "elfelejt/kiszeret belőlem/jön más,aki megvigasztalná/megcsal"..
    Bár ő nem az a megcsalós típus,ezt a barátaim is mondják nekem,de nem hagy nyugodni a gondolat.
    Meg technikailag ez nem lenne megcsalás, hiszen már nem járunk,nem?
    kb Jóbarátokban volt egy ilyen Ross-al.

    Én abba is belemennék,hogy tartsunk egy szünetet, de beszéljük meg a részleteket (mennyi ideig és addig is maradna a hűség),vagy bmi,de ez a bizonytalanság kikészít végleg.
    Nem bírom ki nélkül:S

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Esmein #27164 üzenetére

    Itt nem a pénzről van szó,sosem arról volt szó.
    Tudja, hogy nekem sincs, tudom, hogy neki sincs.
    Amink szokott lenni,azt egymásra költjük. Sosem az ajándék mérete,hanem a gesztus számított nekünk.
    Nem kéreti magát, hanem sajnos úgy néz ki,hogy elege lett belőlem és a folytonos konfliktusokból,balhékból.
    Nagyon sok csúnya dolgon mentünk át együtt, és a legcsúnyább ezek közül,hogy én hogy összevesztem a családjával,azok pedig ellen fordultak.

    Attól félek, hogy ha nem fogom keresni,akkor ő sem fog többet,mert ő nem az a típus.

    RÉgebben is,amikor volt vmi nagy balhé,inkább duzzogott,de azért se jött oda hozzám békülni (kb mindig ő volt a hibás a veszekedésekdben, ő robbantotta ki mindig),és nekem kellett "canossa járások" közepette a megbocsájtásáért esdekelnem.

    De ez a mostani veszekedés nagyon más és nagyon végleges szaga van,amitől meg nagyon félek..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • 7

    addikt

    válasz Zirowe #27165 üzenetére

    Nehéz úgy megbeszélni vkivel,hogy találkozzon velem és beszéljünk, aki hallani sem akar rólam.

    Leginkább SMS-t vagy e-mailt javasolnék egy ilyen üzenet elküldésére, olyan megoldást jelen körülmények között semmiképp, ami gyakorlatilag élő beszélgetést jelent, hiszen az nem jött be eddig sem. Neki kell eldöntenie, hogy egyáltalán akar-e majd erről valamikor beszélni, és ha igen, hol és mikor, te pedig addig kénytelen leszel várni, ha bírod cérnával; ha nem így teszel, akkor az jó eséllyel erős ellenérzést vált ki belőle, zaklatásként éli meg.

    És gondolkozz el Esmein szavain :K

    Ja, mégvalami: a csokor meg a nyaklánc azért sem jó ötlet, mert a gyűrű sem hatotta meg.

    [ Szerkesztve ]

  • Bubu79

    addikt

    válasz Zirowe #27165 üzenetére

    Szóval elhalmoztad éveken át, kedvét kerested, jobbára Te engedtél, amikor konfliktus volt köztetek.

    Elkényeztetted, ráadtad a gatyát és azt hiszi bármit megtehet Veled, mert úgyis megbocsátod. Ez a lány önző, azt hiszi irányíthat és kiskutyaként pitizel majd a lába előtt, csak hogy két jó szót szóljon Hozzád.

    Biztos, hogy ezt akarod? A párja akarsz lenni, vagy a kutyuskája?

    Ne keresd - ha tényleg szeret, úgyis keresni fog.

    Felejtsd el a filmeket - az átlag love story-k forgatókönyvírói sűrű, vastag szemüveges emberkék, akik képesek filmbemutatón megjelenni két számmal kisebb női cipőben, jól fésülten, retinába égő fényképpel... ;] :DDD

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Zirowe #27165 üzenetére

    "A másik meg, hogy rettegek attól, hogy amíg nem beszélek vele, addig "elfelejt/kiszeret belőlem/jön más,aki megvigasztalná/megcsal"."

    Nem ismerem a csajt, csak a leírás alapján próbálom belőni, de ha higgadtan átgondolod, sokan nem szabadulnak ilyen könnyen. Csak gondolj bele, 29 hónap után 2 hét alatt azt se tudja, ki vagy, nem megérte szakítani? Vannak csajok, akik 2 napig se bírnák ki nélküled, és ha nincs igazuk ők kérnek bocsánatot. Ami nem megy, ne erőltesd, szerintem várj amíg ő jön, ha nem jön, még nyertél is.

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz 7 #27167 üzenetére

    Most amikor azt mondom,hogy gyűrű, nem kell vmi hú de nagy dologra gondolni, mert nem volt nagy keret, de meg lett neki ígérve,hogy ha majd lesz rendes fizetésem, akkor kap rendes gyűrűt.
    Szóval ez most csak egy szimbólikus dolog, így néz ki.

    De tényleg nem a pénzről szólt a dolog. A névnapmra is,amikor még nem kapta meg a fizetését, és nem volt pénze,mert előző hónapban nem dolgozott, tök sokat költött rám, amit dirket sokszor kértem tőle,hogy ne csináljon, mert nem kell rám költeni.
    Szóval kérlek a pénz és ajándék témán ne lovagoljatok:)

    Az sms azért nem jó,mert mondom,hogy kedd óta ki van kapcsolva a telefonja, egyáltalán be sem kapcsolta, a keddi smseim is mind függőek.

    Mailt írtam neki szerdán utoljára,amiben leírtam a gondolataimat és a szándékaimat (megbeszélés,szünet,békekötés,stb),de arra sem válaszolt.

    Mindenki szerint a legbölcsebb dolog a legalább okt 31-ei dátum kivárása lenne.

    A gyűrű más kontextusba volt és nagyon hülyén adtam át(ugyebár mérgemben hozzá dobtam),de a virág meg a nyaklánc békítő,romantikus jelleggel jönne.
    Egyébként ezek voltak a terveim a 30.hónapfordulónkra, csak ugyebár közben változott a helyzet.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Esmein #27169 üzenetére

    Ebben a kontextusban nem szeretnék nyerni..

    A baj a büszekségével van. Túlságosan is büszke.
    Magától sosem fog megszólítani meg hasonlók.

    Az,hogy elfelejt csak az én egyéni paranoiám,már hogy tudna elfelejteni ennyi idő után?:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Goose-T

    veterán

    válasz Zirowe #27171 üzenetére

    Pont ez a baj, hogy "Magától sosem fog megszólítani meg hasonlók". Úgy látszik, soha nem tudott téged egyenrangúként kezelni. Két és fél év alatt jól hozzá is szokhatott, valószínűleg ez nem is változna, és ha össze is jönnétek újra, legközelebb te tennéd ki a szűrét, miután a barátaid felvilágosítanak, hogy évek óta elnyomásban élsz, és még élvezed is. Legyél tökös, felejtsd el a virágot és a nyakláncot, ne keresd, sörözz inkább a haverjaiddal. Most már épp itt az ideje, hogy végre ő könyörögjön neked, és ne te neki. Baszki, legyél már férfi, ne siránkozz itt nekünk. Eddig mindig te mentél vissza hozzá csúszva-mászva, ha most ő nem képes ugyanerre, akkor nem is érdemel meg téged.

    Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Zirowe #27171 üzenetére

    ugyanmár, egy nő bármire képes. egy 18-19 éves meg pláne.

    Amúgy pedig egyetértek az előttem szólóval.

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Goose-T #27172 üzenetére

    Ez durva, de lehet ez kell.

    a sört én is csak javasolni tudom, foglalkozz a haverjaiddal :)

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Goose-T #27172 üzenetére

    Az a baj, hogy pont fordítva van.
    Mondtam, hogy kb fél éve hülyén viselkedem, és szerinte,meg mások szerint is,én vagyok az,aki sértegetem, aki rosszakat mond rá,aki elnyomja,gyakran nem kezelem egyenrangúként meg ilyenek.
    És valóban,szoktam sajnos ilyeneket csinálni.
    Meg amikor veszekedtünk és ő kezdte, első mérgembe mindig csúnyább dolgokat vágtam hozzá, két hete pénteken is ez volt..
    De nem szándékosan teszem és szeretnék megváltozni:S

    Túl sokszor is túl türelmes és megértő volt velem,ez a baj,elfogyott a türelme!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Zirowe #27175 üzenetére

    ne gondolkodj rajta, csak belecsavarodsz, a szerelem rosszabb mint az LSD. Menj, add át magad a hobbidnak, szólj a haveroknak hogy inni kéne, vagy valami. Találd fel magad, és majd kiderül, hogy a kisasszony ebbe belefér-e. (leg gusztustalanabb dolog átadni az irányítást valaki másnak, az olyan mint a rabszolgaság)

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • orbano

    félisten

    válasz 7 #27150 üzenetére

    én 80 szálas rózsa-vödröt alkottam, és 2500forintom bánta :)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Esmein #27176 üzenetére

    De nem értitek, eddig nem én voltam az áldozat!:)
    Gyakran előfordult,hogy megmondtam neki milyen ruhát vegyen fel (nem szeretem, hogy mások megbámulják),hogy nem néztem jó szemmel,hogy a barátaival találkozik (mind egytől egyik gerinctelen egyén), csúnya szavakat mondtam rá publikusan meg hasonló kemény dolgok.
    Én irányítottam teljesen a kapcsolatot, én mondtam meg benne mindent.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz orbano #27177 üzenetére

    Mi a titkod?
    Taníts mester!! :R :R :R :R :D :DD :DDD

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Zirowe #27178 üzenetére

    még mindig úgy gondolom, hogy nem harmonikus a kapcsolat, érdemes lehet hagyni hűlni, aztán persze úgyis azt csinálsz majd, amit akarsz, én nem futnék utána :D

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Esmein #27180 üzenetére

    Hagyom is hülni,kb 17 napot..Többet úgysem bírnék ki,meg már ez is eléggé kemény..
    De nem szeretném elveszteni,szükségem van rá,és neki is rám.
    Szeretjük egymást,nagyon,de tényleg nem annyira harmonikus..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • orbano

    félisten

    válasz Zirowe #27175 üzenetére

    egy kis hiszti komolyan így lenyom téged kutyapózba? nézőpontot kéne váltanod szerintem. ha összevesztek, és az ő hibája, akkor az ő hibája. ha ezek után még Te kérsz elnézést, akkor mit vársz a kapcsolatotoktól? meg ezek a visszahisztizések... báhh, inkább nem írok semmit.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • fokukac

    nagyúr

    válasz orbano #27177 üzenetére

    hát, a szomszéd kertjéből lopni, úgy könnyű! :)

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz orbano #27182 üzenetére

    Tényleg nem értitek.
    Tényleg eléggé el van mérgesedve a kapcsolat köztünk, nagyon sok csúnya dolgot csináltam vele, és kb a családja miattam nem áll vele szóba.

    Nem ő hisztizik annyit önszántából (ok,mondjuk a hisztijeinek a fele nem igazolt,de a másik fele meg igen),hanem én vagyok ekkora fasz..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Bibby

    addikt

    válasz Zirowe #27178 üzenetére

    A lány fiatal, a kapcsolatnak meg vége van. Kiégett az egész, ő szabadulna belőle már nagyon, te meg próbálod kényszerrel zsarolással szép szóval édesgetni...van ennek értelme? :U
    Annyi történt hogy felnőttebb lett mióta összejöttetek, változott és változott a kapcsolatotok is, ilyen korban 10-ből 8 hosszabb együttlét véget ér.
    Utólag nagyon kár okoskodni hogy mit rontottál el, ezt maximum egy következőben kamatoztathatod. Amúgy sem bántásból de ez a sok veszekedés hiszti stb ami köztetek volt felér egy mónika show-val.

    "De nem szeretném elveszteni,szükségem van rá,és neki is rám."

    Szép romantikus babaálom, csak nem igaz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ελευθερια η θανατος

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Bibby #27185 üzenetére

    Igen,így van,ahogy te írod.
    A mónika showról annyit, hogy ez még csak a fele sem a történéseknek:)
    De nem tudom elképzelni,hogy két és fél év után csak így vége legyen.
    Még a névnapomon is,miután megharagutam rá,írt nekem egy kedves üzenőlapot,amit az ajándékok mellé tett nekem.
    Aztán hirtelen többet az életben nem akar látni,se hallani... :S

    Szerinted nincs rá esély,hogy most, ha hagoym és nem ynomulok,akkor lenyugszik,átgondolja,rájön,hogy azért voltak jó közös pillanataink,és ad még egy utolsó esélyt ennek az egésznek?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • orbano

    félisten

    válasz Zirowe #27184 üzenetére

    persze az oké, hogy te (is) fasz vagy. mindenki fasz egy kicsit. nem is erről van szó, hanem a probléma kezeléséről. csak kapkodsz vergődsz, magadat hibáztatod, ahelyett, hogy felvennéd a férfi szerepét. ha hisztizik, maradj higgadt, mondd meg neki kerek perec az álláspontodat, folytsd belé a balhézását, és ne engedj kompromisszumot. ha ennek ellenére továb hisztizik, akkor hagyd főni megint egy kicsit a levében, és ismételd az egészet az elejétől. ha te higgadt vagy és következetes, akkor előbb-utóbb ki fog bújni a szög a zsákból és meg fogjátok tudni oldani a valódi problémát.
    mondjuk én eleve nem értem hogy lehet egy anyósjelölttel összeveszni, engem mindig imádnak. még akkor is, ha a csajnál esélytelen vagyok :D
    szerintem most hagyd egy kicsit, és ha keres, mutass kompromisszumkészséget, és ne vedd fel a kesztyűt. a többit meg meglátod. csak hagyd abba ezt a "nem akarom elveszíteni" parát, mert meglehetősen destruktív tud lenni...

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz orbano #27187 üzenetére

    Több,mint destruktív tud lenni.

    Anyósjelöltről annyit,hogy a viszonyunk megromlásáról ő tehetett végig, és úgy lett vége, hogy meglopott és utána pedig egy jelentős összeggel megkárosított,amit én meg nem hagytam annyiba!

    Igen,megmondtam többször is kerekperec a véleményemet, túl keményen sajnos, de azzal csak rosszabb lett a helyzet..

    Az a baj,amit Bibby mondott,hogy felnőtt,megváltozott és elindult egy rossz irányba.
    Lehet,hogy most másra vágyik (és itt nem feltétlenül azt értem,hogy más partnerre).
    Nem tudom.

    Én ismételhetem holtomig az álláspontomat,ha egyszerűen nem hajlandó szóba állni velem..
    Kész vagyok a kompromisszumokra és akár többre is,de ha csak süket fülekre találok.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Gorneck

    titán

    válasz Zirowe #27188 üzenetére

    Akkor meg minek tepersz után, ha le se "tojik"?! Értelme kb semmi...agyalsz, elméleteket gyártasz amiknek lehet semmi valóságalapja sincs, arról nem is beszélve, hogy a történteket szépíted úgy, hogy az jó legyen...pedig nem az...így saját magadnak kezdesz hazudni

    Szal saját magad őrlöd fel idegileg ami nem jó és teljesen értelmetlen...szvsz.

    Gorneck#1239

  • tibi666

    senior tag

    válasz Zirowe #27188 üzenetére

    mindenféleképpen szakítsd most meg a kapcsolatot. ne nyomulj, mert csak rontasz a helyzeten! biztos hibázott ő is, te is, ez van. vége lehet így két és fél évnek, meg még sokkal csúnyábban is.

    engedd el.

  • Decky

    újonc

    csao Edenyke!
    pont olyan helyzetben vagy mint en!es pont ugy is gondolkozol mint en!
    en a baratnommel 1,5 evig jartam!mar rogton a 10 nap utan nala aludtam!minden nap talkoztunk napi 6-7 ora szinten!majd a vegen mar volt h heti szinten 6x ott aludtam es csak 1x voltam itthon este!nagyon joba voltam az anyukajaval meg minden rokonaval es az en csaladom is szerette a csajt!hivatalos voltam mar a csaladjabol mindenki szulinapjara(anyuka,nagypapa,nagymama,nover,dednagymama stb..)karacsonyomat is ott toltottem!szoval csak azt akarom ilusztralni h nagyon komoly volt a kapcsolatunk!
    de meg is vege lett!lassan 3 hete!
    es hasonlo okok miatt!gyorsan kiakadtam,turelmetlen voltam 1 igazi balfasz!o sem volt 1 angyal es a sok ido miatt amit 1utt toltottunk o is kezdett ram hasonlitani!sokkal gyorsabban kiakadt mint elotte es iszonyat feltekenyek voltunk!ez pl ugy nezett ki h mar nem mentunk sehova szorakozni mert mindig veszekedes tort ki!es ugy voltunk vele h inkabb otthon maradunk kettesben mint h bulizni jarjunk meg stb!es a vegen ebbe faradtunk bele!en most 21 vok o meg 20 es rajottunk h mar alig elunk!hiaba szerettuk 1mast de allandoan veszekedtunk feltekenykedtunk stb..es az utolso napokban meg mar annyira feszultek voltunk h mindenen osszevesztunk!egesz aprosagokon is!
    es a vegen ultimatumot kaptam!jelzem mi is mar szakitottunk sox!de mindig tudtam h 70%ban az en hibam miatt volt es ezert mindig futottam utanna h megvaltozok es h minden jo lesz!ossze is jottunk mindig!1-2 honapig minden tokeletes volt..szinte a menyorszagban eltunk de elobb utobb mindig elromlottak a dolgok..majd a vegen mar annyira belefaradt h elhagyott!az ota alig beszelunk amikor meg dumalunk akkor meg mindig felmerulnek azok a kerdesek h hol rontottuk el meg h miert jutottunk ide es mindketten elszomorodunk!es ugy lattuk jonak h hiaba szeretjuk 1mast de nem 1masnak valoak vagyunk es h inkabb legyen vege es ne is probalkozzunk ujra mert csak 1mas idejet huzzuk az helyet h tenyleg megtalalnank az "igazit'!es inkabb mar nem is beszelunk!qrva szar 2 heten mentem keresztul...most kezd picit konnyebb lenni!attol eltekintve h minden percban eszembe jut es h allandoan rola almodok este!de tudom h el fog mulni!es sokkal jobb mint ha megint jarnank jo lenne majd megint szar lesz es ujra szakitunk majd megint megprobalok valtozni majd megint osszejovunk majd megint jo es megint szakitunk!
    idovel belatja az ember h az csak legenda h a szeretet mindent legyoz!az 1 hulyeseg!tiszta szivbol szerettem a csajt de meg is voltak olyan erok amik mindig ugyan abba a hibaba loktek es hiaba akartam minden aron megfelelni,nem tudtam!mert en ilyen vok o meg olyan!es vannak dolgok amiken nem tudsz valtoztatni!
    futni utanna felesleges!es azt is tudom h milyenek a nok!ha fejukbe vesznek valamit akkor ha bele halnak akkor sem fognak elallni a tervuktol!es ha 1 csaj el akar felejteni akkor el is fog felejteni!meg ha szeret is!szerintem hiaba varsz arra h majd o jelentkezik!szerintem nem fog!visszaszerezni vissza birod h ha te futsz utanna!de nem eri meg!mert elobb utobb vissza kerultok ide ahova most vagytok!tapasztalatbol mondom!nekem is elso szerelem volt ez a kapcsolat!es fel ev kellett h belassam h inkabb szenvedjek rovid tavon nagyon mint utanna hosszu tavon szivjam!en mindig azzal vigasztaltam magam h ha megvaltozok akkor minden jo lesz..
    es igazabol azt is tudom h csak fecserlem a szavakat!mivel ugy sem fogsz ram halgatni!fel evnek ezelott en sem hallgattam senkinek a tanacsara!szerelmes voltam es mindig lattam kiutat!de a vegen meg sem talaltam!es banom h nem akkor voltam eros es hagytam ott..akkor mar reg tul lennek az egeszen es meglehet h mar reg boldog lennek masik lannyal!

  • j.bravo

    addikt

    Edenyke:
    Nagyon szépen leírták a többiek... ha tényleg te voltál nagyon sokáig nagyon f*sz, akkor már elszúrtad, és nem fogod így visszaszerezni. Ha pedig ő volt nagyon sokáig nagyon p*csa, akkor pedig nem kár a kapcsolatért.

    Akárhogy is: engedd el. Ez a legnehezebb, igen. Amikor ilyen helyzetbe kerül, (szinte) mindenki úgy érzi, képtelen rá, nem fog menni. Aztán szép lassan mégis megy. Neked is menni fog.

    Ha sikerülni fog, és férfi leszel, és ő is annak lát, akkor lehet hogy majd ő akar visszajönni. De neked már nem fog kelleni :) vagy ha igen, akkor még mindig felvehetitek újra a fonalat. De a legbiztosabb hogy ez ennyi volt, a fehér hollónál is ritkább a 16éves korban kezdődő és a sírig tartó szerelem...

    Whatever.

  • fokukac

    nagyúr

    válasz j.bravo #27192 üzenetére

    azért vicces, hogy a kisfejű vagy nagyfejű 29 szál rózsától jutottunk idáig :D
    mire nem jó ez a topic :D

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • tildy

    nagyúr

    válasz Esmein #27159 üzenetére

    A múltkor is wowoztál! HÁt ilyen pasit! Hát tudod mit, soha többet nem akarlak látni :P :DDD Nekem ilyen pasi nem kell, aki egész napa gép előtt b...a a rezet. :DDD

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz Zirowe #27188 üzenetére

    Azt csinálod amit anno én is. Kirúgtak az ajtón, bemásztam az ablakon. Pihi. Ha fontos vagy neki majd keres. ha nem keres, az sem világvége , mert akkor legalább tudod, hogy jobb is , hogy nem folytatódott a kapcsolat.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • orbano

    félisten

    válasz Decky #27191 üzenetére

    "hiaba akartam minden aron megfelelni,nem tudtam"
    no igen, itt van a kutya elásva. nem kell megfelelni senkinek sem. Te is tapasztaltad, hogy semmi haszna, Edenyke is megfogja.

    "szerintem hiaba varsz arra h majd o jelentkezik"
    nem mint ha büszke lennék rá, de sikerült már pár büszkének tűnő lánynál elérni hogy csúnyán megalázkodjon. és más háza táján is tapasztaltam már ilyet. pedig sok esetben elég nagy g*ci voltam, a barátaim meg még nagyobbak.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Tim82

    nagyúr

    válasz j.bravo #27192 üzenetére

    + 1

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Tim82 #27197 üzenetére

    "na fiam, veled is csak többen vagyunk...!" :P

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • Tim82

    nagyúr

    válasz fokukac #27198 üzenetére

    Az érdemi mondanivalót már kinyögték helyettem, most minek strapáljam magam? Csak support-olni gyüttem. :DDD

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Zirowe

    nagyúr

    Hát jó, köszönöm a tanácsokat!:) :R

    Egyenlőre most próbálok úgy hozzáállni, hogy nagy nehezen kibírom okt.31ig, aztán elküldöm neki a rózsát és a láncot és részemről kész.
    Az,hogy ezek után megkeress vagy sem, már csak rajta fog múlni.

    Ha meg nem keress, akkor azt jelenti, hogy ilyen aljas módszerekkel akar végleg kiábrándítani magából és a szakítást is komolyan gondolta, valamint, hogy ez a közös két és fél év nem jelentett olyan sokat neki, mint nekem.

    A vicces az,hogy nov.6án lesz a születésnapom, gondolom azt nélküle fogom eltölteni.

    MEg már két éve mindig október 23án elmegyünk az ország vmelyik termálfürdőjébe egy napra kikapcsolódni, gondoltam hagyományt csinálok belőle,de mint látszik ez nem jött be,idén egyedül maradok 23án..

    Egyébként nálunk nem volt olyan nagy féltékenység, legfeljebb részemről, részéről csak az utóbbi pár hónapban volt vmi, mert újra a képbe jött az egyik volt bnőm,és nem igazán tudtam hogyan viszonyuljak a dolgokhoz, de nem csaltam meg.

    Szórakozni meg most szeptembertől nem jött velem, két okból: az egyik,hogy folyamatosan dolgoznia kell, a másik meg,hogy szerinte elégszer "aláztam meg" a barátaim előtt.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Aktív témák