Hirdetés

Aktív témák

  • kisboxi

    tag

    válasz zso73 #27031 üzenetére

    Jó persze én sem a 13 évesekre gondoltam. De, egyre inkább azt veszem észre, hogy általában a fiúk fiatalabb lányokat, a lányok pedig idősebb fiúkat keresnek. Nagyon ritka az az eset amikor az egy korosztályban lévők egy "pár" lesznek. Nem tudom ki hogy van ezzel de engem nem nagyon szokott érdekelni, hogy ki hány évessel van épp, ha jól érzik magukat akkor mi baj lehet.

    Iscariah: "Ennek ellenére én valahogy nem tudom komolyan venni már a tizenéveseket, nem sok mindent lehet velük kezdeni lelki téren."
    Hát hallod, ezt a nézetet valahogy nem tudom osztani. Szerintem azért te is meglepődnél, hogy hány komolyan gondolkodó tizenéves van. Mint írtad, hogy te így 20 felett gondolod így. Én is felette vagyok már, de nagyon sokszor meglepődöm a fiatalabb korosztályon, sok dologban úgymond komolyabbak, mint pl egy 2x éves.
    Na ezért lehet el leszek dádázva, de miért kell úgymond "lenézni" a fiatalabb korosztályt?

    [ Szerkesztve ]

    "Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

Aktív témák