Hirdetés

Aktív témák

  • dee.

    csendes tag

    válasz orbano #16959 üzenetére

    Szia!

    Pontosabban: ( Tudom, hogy bűn, de ha sosem találtam volna "olyan" smseket, amiket találtam, akkor többé bele sem néztem volna a telefonjában. ) Először azért kukkantottam bele, mert 2hétig olyan érzésem volt, hogy valami nincs rendben és tuti, hogy van egy 3. személy. A legjobb alkalom erre az " elmegyek fürödni drágám, mindjárt jövök". Én fogtam a telefonját és bele olvastam... smsek egy lánytól. "Álmodj szépeket hercegem. puszi." Nincs testvére, az nem igazán lehet. Csak ezt az egy smst olvastam el, mivel olyan görcs lett a gyomromba, hogy nem bírtam tovább olvasni. Másnap kérdeztem rá. Szinte tudta, hogy elolvastam... Azt mondta nem jelent semmit, ezért nem törölte ki...oh, ugyan már...Na és ezek után már nem bírtam lekötni a kezem, hogy bele ne kutassak a dolgaiba. Msn beszélgetéseket is megnéztem (már bánom) és találtam érdekes dolgokat. Találkozni akart másokkal, igen , beismeri, hogy van barátnője, de meg akarja csalni. Megbeszéltük ezeket is. Állítólag nem fontos, rég volt, nagyon szeret. Rám sosem mondott egy rossz szót sem, hogy valami kevés neki, rengetegszer beszéltünk arról, hogy eleget adok -e neki. És a válasza az volt, hogy igen, elég neki amit én adok. Akkor miért keres másokat is? Azt sem mondhatja, hogy csúnya és megerősítést kér, mert nem csúnya...és erről én is felvilágosítottam párszor. Persze nem úgy, hogy drágám, olyan szívdöglesztő vagy :B :B . Azért nem vagyok ilyen csöpögős. Nem hanyagolom el magam, ápolt vagyok, mindig figyelek arra, hogy érdekesnek és vonzónak találjon. Nem hagyom ellaposodni a kapcsolatunkat, mert tudom milyen az. Szóval igazán nem tudom hol a baj. :F

    A szerelem olyan, mint egy kád forró víz – nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl.

Aktív témák