Hirdetés

Aktív témák

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    Orsi: valóban, ameddig a sünön nem megy át az úthenger, addig többé-kevésbé gömbölyű.
    A tét nélküli játék viszont stimmel, megerősítem. (A kibicnek semmi sem drága. ;] :DDD )
    Egyébiránt én meg arra jöttem rá, hogy a nőknek nem lehet megfelelni, stb.
    (Na nem mintha bármelyik irányba igaz lenne az állítás, csak a fórum egyensúlya meg a zen szempontjából valakinek ide kell írni ezt is. :P )

    Tildy: tudjuk, hogy kivétel vagy, nem kell hangoztatni. :U Ellenben "Ha egy férfi és egy nő egyszerre ugrik le az ötvenedik emeletről, melyik ér le előbb? Biztosan a férfi, mert a nő eltéved útközben." ;)

    Koki: a nők genetikai kódolásában ma Orsi bizonyult jobbnak, evvan. Egyébként valószínűleg azért van így, hogy az anyák ne üssék agyon idejekorán a kölykeiket. Állítólag ez nekem is jól jött, mert kifejezetten agyonütnivaló kölyök voltam valaha.

    Orbi: @15029 először definiáld, hogy mennyi az "eleget szexöl". Másrészt meg ez hülyeség.

    з: Nyugodj meg. ;) De ha nagyon muszáj, akkor is inkább a barátaiddal beszéld meg ezt a dolgot. És lehetőleg azok közül is olyannal, akivel érdemes.
    Bár a cinizmusom azt mondatná velem, hogy hallgass orbano tanácsára és "bang her like a beast". Különben is, már a harmadik randin meg kellett volna dugnod a csajt. Ez a szabály. Aki nem tartja be, azt megverik a szlovák rendőrök. Meg a magyarok is. ;]

    Huhh, ez hosszabb lett, mint egyszer. Mentségemre szóljon, hogy mocskosul fáj a fejem. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Aktív témák