Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freddirty

    senior tag

    válasz zolcsikauj #2135 üzenetére

    Beléptem én is xboxon és az inventory management egy tragédia most.
    Negatívumok:
    - A jól átlátható, néhol tabokra szétbontott inventory most egy képernyőre került, emiatt minden ikon össze lett nyomorgatva és szarul néz ki.
    - és persze ha kisebb az ikon akkor kontrollerrel macerásabb kezelni,
    - a technology modulok nem telepíthetők kiegészítőnek már a sima slotokba. Pl az S class teherhajóm 6300ly+ ugrásra volt képes optimalizált modulelhelyezéssel. Ez most belépéskor 1600ly. WTF???
    - A technológiai helyek kicsit megnövekedtek, pl a hajómon tudtam bővíteni pár slottal 30-ra az eddigi asszem 21 slotom. De ugyanúgy csak 3 upgrade module működik egymás mellett! Mi értelme volt bővíteni a tech helyet, így már semmi szükség rá...
    - Kipoptimalizált S vagy X ritka upgrade moduljaim nagy része kukába ment, pedig ezekbe nem kevés játékidőt toltam... Pl optimális infra knife modulokkal 50k DPS volt. Most ez 26k...

    Semleges:
    - Több lett a storage slot általánosságban. Kimaxolt hajó, exosuit esetén már eddig sem volt gond a tárolóhellyel, bőven elfért nekem a 150+ órás mentésem összes cucca.
    - A bázis/teherhajó bővítőhelyei jócskán megnövekedtek. Lásd fentebb: nincs értelme.

    Pozitív:
    - Az upgrade modulok már stackelnek. (De mivel már nem kell halmozni ezeket, és nincs sok értelme az optimalizálásnak sem ezért nem is kell tárolni ezeket már halomban. )

    Szóval én a PC-s Steames update előtti verziót lementem, szerzek hozzá valami törést kölcsönzőből, hogy legalább néha elő tudjam venni ha játszanék egyet. De hogy ezt az újat bottal nem piszkálom az is biztos. Sajnos a microsoftos mentésemnek már annyi.

    fred

Új hozzászólás Aktív témák