Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yash

    senior tag

    válasz g@bo #1183 üzenetére

    akkor lehet megszivod! olvass utana wikipedian! az ujabb konzolokban masfele driveok vannak, nem minden kompatibilis mindennel... nekem wiikey2 van fent, ja es 3 agu specko nintendo csavarhuzo nelkul eselyed sem lesz kinyitni, tehat azt is meg kell venni. amugy nem dragak ezek a dolgok, a csav.huzo volt 2 euro, a wiikey2 meg kb 15 + posta. tehat lenyegeben nagyon olcso. amugy ha ez onmagaban nem is warez, hagyd abba mielott elkezdened :) amugy sok sikert a szereleshez... wiiclipet vettel? csak rapattintod es kesz... ellenben a forrasztos moka sulyos, nem szivesen allnek neki. igy a gari sem veszik el, ha ugyes vagy (a talpak pl siman ra vannak ragasztva meg par matrica is konnyen serul leszerelesnel). szoval hajra :) en szivta mvele, mert veletlen rossz videot kovettem, es lebontottam alaplapig (hutoborda, stb, csutkan csontra leszedtem mindent). de hogy minek azt nem tudom :) mindegy, most mar fejbol is oda-vissza meg tudom csinalni legalabb. ajanlom, hogy minden alkatresz kivetelnel keszits egy fotot ha van digigeped, mert majd rajossz miert :) meg baromi nagy asztalon allj neki, es sorba tedd le az alkatreszeket, es meg igy sem gyerekjatek (pedig azert nem vok hulye a szereleshez). par napig nem tudtam hova tegyek vissza ket alkatreszt, mert nem szandekos modon szereles kozben siman kihullottak, a videokon meg nem latszik jol, mi hova valo, es ez egy olyan hardver, hogy japan, sima logikaval eselyed sincs megfejteni, mi hova megy vissza. brutalis sok kis csavar van, es persze nem kompatibilisek tobbnyire. a drive-ig lebontani annyira nem nehez, de nekem csontig sikerult :) szetszedes kb 2 ora, osszerakas meg tobb elso korben. bar memoria kerdese :) azert csak ovatosan! wiiclip-et szerezz be, en azt mondom... meglatod megeri az arat! ja, meg GC config disc-et toltsd le es ird ki, mert azzal tudod allitgatni a konzol rejtett beallitasait is!

Új hozzászólás Aktív témák