Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz 30z.Samu #39857 üzenetére

    Nekem bejött! :D

    A Switchet egy tengerésztől vettem itthon aki járta európát és nem nagyon vigyázott a konzolra így a műanyag elemek elég karcosak. De alkudtam 25% ot, mert a kutyának sem kellett. Csak nekem. Így vettem switchet 80K körül 128 as SD kártyával, zeldával amikor mindenki 100K felett vette csak a konzolt. :D

    De a legnagyobb fillér szexualizáló üzletemet 2017 ben kötöttem, amikor megpillantottam egy 15" es touchbaros macbookot amit a tulajdonosa a porschéja tetején felejtett, majd nagygázzal megindult. Olyan mély karcok voltak rajta hogy sírhatnékom volt amikor megláttam, de nem tudtam otthagyni. 400 ét vettem amikor mindenki 1M et fizetett érte a boltban. Fél évig használtam a gépet mielőtt ment tovább, nagyon boldog voltam vele! :K Ami érdekes volt hogy pár óra alatt elvitték amikor meghírdettem, pedig tényleg eléggé leharcolt volt szegényem. Viszont a felhasználói élmény így is kiváló volt!

    Más:

    Nektek hogy tetszik a Crysis 2-3 portja? Van még aki megvette őket? Én még nem indítottam el egyiket sem, mert az első részt még be kell fejezzem, és csak napi 40p et tudok játszani. :D

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák