Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz negyven2 #15469 üzenetére

    Továbbra sem èrzem úgy hogy ha a Sony csak 1-2 èvvel késöbb jön a PS6-tal, az akkora probléma lenne az MS-nek. Nekik magukhoz képest kellene elsősorban jobbak lenniük.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • opr

    veterán

    válasz negyven2 #15469 üzenetére

    Igazabol az mar ezerszer bizonyitva lett, hogy onmagaban az eros HW loszart se jelent a konzolpiacon, nem ertem, miert vannak erre igy beakadva.
    Ami szerintem szamit (aztan max tevedek):
    - Jatekok
    - Szolgaltatas
    - Nevezektan
    - Brand

    Kifejtve, szemelyes velemenyek kovetkeznek:
    - Jatekok teren fogalmazzunk finoman van hova fejlodni.

    - Szolgaltatas szerintem pipa, ez a resze fasza, igy tovabb

    - Nevezektan teren viszont az a velemenyem, hogy innen mar csak felfele van hova menni. Ha egy csepp eszuk is van, XBOX 6 neven adjak ki. Nem valami MS-fele szokasos Xbox xircle 720 noscope Jani XxX-BOXXX Series Ultra baromsag. Egy sima XBOX 6 az oda tudni szurni a PS-nek, mert a laikusok szemeben annyi lenne, hogy a 6 jobb, mint az 5. Aztan innentol lehet siman szamozni es kesz.

    - Brand: Haaaat, ha van valami, amiven el konzol brandet meg lehet olni, akkor szerintem az az, ha barmi azt sugallja, hogy azonos aron fele annyi idore veszel egy gepet, mint a konkurenciatol. Marmint, Nintendo, PS: Megveszed, minimum 7 evig jatszol, de pl jelen generacioban ez az ido gyakorlatilag 9-10 ev PS oldalon. Ha az MS ezt leviszi 4 (6? 7?) evre, az azert eleg nagyot borit az ar-ertek aranyon szerintem.

    Aztan meglatjuk, siman lehet, hogy hatalmasat tevedek es minden, amit itt leirtam, baromsag of da highest orda'. ¯\_(ツ)_/¯ :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák