Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    A kérdésem az lenne, hogy az új netlimiterben lehet-e olyat csinálni, hogy mondjuk a helyi háló 1es gépéről állítom be a 2es gép forgalomlimiteit anélkül, hogy vncznem, illetve radminoznom kellene? Tehát hogy ne zavarjam a másik felhasználót közben, úgy szeretném ezt megoldani.
    A Netlimiterben láttam ilyesmi lehetőséget, nemtudom hogy ez az lett volna, vagy nem, mivel nálam nem akart működni... Van benne egy remote admin funkció, ez az lenne, amit én kérdezek, avagy olyan, mint a vnc?
    Ha olyan, hogy lehet működésre bírni? Mind2 gépen fut a netlimiter2, illetve a radmin is engedélyezve van, viszont mikor be akarok lépni a másik gépre, kér egy felhasználót, és jelszót. Ez eddig rendben is lenne, de hiába adom meg neki, nem csinál semmit.
    Már próbáltam úgy is, hogy a másik gépen csak felhasználó van jelszó nélkül, és úgy is, hogy felhasználó jelszóval, egyik sem jött be.
    Mit rontottam el?

    Illetve ha nincs ilyen funkció a netlimiterben, akkor melyik progit ajánljátok, amivel ezt meg tudom valósítani?

    THX előre is!

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák