Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Melafoto #990 üzenetére

    Nekem egyébként kb 1 hete volt olyanom, hogy hajnali munkába menet, a buszváróhoz sétálva indítottam a játékot és későn vettem észre, hogy a mobilnetet előtte még elfelejtettem bekapcsolni.
    Már előre kezdtem magam szidni, hogy akkor most jön megint a szokásos perceket igénylő új játék indítás, aztán a kezdeti versenyeket és párbeszédek átugorva végre kezdhetek harcolni a korábbi játékállásomért...

    Meglepetésemre semmi új játék nem indult, hanem bejött a főmenü tökre profil-nullázott állapotban, és a térképen lévő Play-es Sign-in gomb-ra kattintva pillanatok alatt fogadott a saját játék állásom.

    Néha azt érzem, hogy ennél a játéknál a frissítések és javítások nem a hagyományos Play Áruház-as megoldásban érkeznek, hanem ebben a játék indításos "Downloading content" formában.
    Persze lehet a buszvárós incidensem csupán csak véletlen volt, de mindenesetre nem merem szándékosan generálni a hibát, hogy pl jelen helyzetemben is gond nélkül vissza tudnék-e lépni a játékba net nélküli indítás után.

Új hozzászólás Aktív témák