Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImACeltic

    őstag

    válasz diegho #5973 üzenetére

    Én meg azt tartom elképesztőnek, hogy még ebbe a brutális szezonjába is állandóan belekötnek, ahol tudnak. Bele lehet, mint mindenbe, de amit szarul csinál az elhanyagolató amellett amit kibaszott jól csinál.

    Én megnéztem az elmúlt két OKC meccset a Spurs és a Jazz ellen. Direkt néztem, hogy vajon kitépi-e a magasabb csapattársai kezéből a labdát vagy szúrósan néz-e rájuk ha leszedik előle a lepettanót, de nem így volt. Néha még el is hajolt a lepattanó elől amikor látta, hogy Roberson vagy Gibson már ott van és ugrik érte. Ez az ember ha látja, hogy a dobása szar akkor, mint a lövedék a csőből úgy indul el a saját támadó lepattanójáért és legtöbb esetben vissza is teszi a gyűrűbe azt. Egyszóval nem statisztika hajhász, ez csak a haterek képzelgése.

    Amit fel lehet hozni ellene az a shot selection és a túlpörgés okozta eladott labda hegyek. De például Harden-nek több eladott labdája van.....

    Összegezve, ez a 30-10-10-es szezon ezzel a kerettel, amellyel akár nyugat 5. is lehet, nekem megér egy MVP címet.

    Gamer(PS5, PC), sport fan.

Új hozzászólás Aktív témák