Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Rolly #50760 üzenetére

    Minden cégnek más és más... úgyhogy ez nem mérvadó... kérdés a TEA arra a villanyra kivel szerződött, mennyi időre, mekkora volumenben.... vagy milyen árpolitikával alakítja ki az árait, egy amúgy jelenleg általa is bevallottan veszteséges üzleti modellben...

    Sajnos hivatalos infót csak a lakossági és nem lakossági egyetemes szolgáltatásokra találtam...

    Az én környezetemben lévő vállalkozások tapsikolva váltanának ilyen árra, ha van infód, légyszi küldd át, kivel lehet szerződni ilyen árakon... :R

    Szégyenemben hazafelé megálltam egy TEA töltőnél, és nagyon mást láttam... ezért ránéztem a honlapukra is... TEA
    Amúgy te hol látsz 130 Ft alatti árakat???? erre felé még az AC is előfizuval 225 Ft/ kWh.... de biztos megint én vagyok a helikopter...

    Szerk: random bementem az első töltőjükhöz, ami útba esett, légyszi szólj nekik hogy felénk pofátlan extraprofittal értékesítenek, majdnem dupla áron...

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák