Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz senki68 #26533 üzenetére

    Kezdjük ott hogy mi megy az építőiparban: ma itt van az ember, 3 hónap múlva egy teljesen más vonalon. Folyamat cserélődnek a brigádok. JÓ esetben van a csapatban legalább 1 fő aki érti mit kell csinálni. Azon hogy kívülről nézve jónak látod nem jelenti azt hogy tüzetesen átnézve nem tartalmaz egy rakás hibát. És kétlem hogy egy tök ismeretlenként beengednek hogy én nézegessem a napelemes rendszer részeit beépítési megoldásait.. Másik: Én elég jól beleástam magam a napelem témába, meg látom hogy nálam mit csináltak, meg pár más helyen is láttam a működő rendszert, de ettől még nem értek hozzá. És nem vagyok elektromérnök se.
    Én az építőipar egy másik ágán dolgozom és sajnos tele van kóklerekkel a szakma. Ha egy cég már eleve hazugságokkal indít és/vagy kezdő a szakmában nem érdekel. Nálunk is volt egy rakás probléma annak idején amikor kezdtük, idővel beletanulsz. A kerékpározás se úgy megy hogy te felülsz rá és elindulsz vele túrázni és nem esel fel hasra. De persze kinek mi tetszik.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák