Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    válasz Petya25 #1862 üzenetére

    Igen, az gyártói garancia.
    A drágább panelek jellemzően banki garanciával rendelkeznek, tehát nem kapsz más panelt miután lehúzta a rolót a kicsi kínai, de olyan bank-biztosítása van, hogy a bank még a bezárás után 10 évvel is köteles lesz kártalanítani.
    Persze ez a jelenlegi helyzetben igaz. Ha jön megint egy világválság, és a bankok is cumiznak, na akkor lesz baj...

    (#1860) Iginotus
    Jártam én is mérnökinformatikára, de annyira megutáltatták velem a programozást, hogy inkább otthagytam! :DDD
    Azzal a diplomával épp annyira vagy alkalmas villanyszerelni, mint elmenni fogorvosnak... Nem beszólásnak írom, hanem mert nincs átfedés a diplomák között. Szép is volna, ha egy bölcsész lenne a jogi képviselőd, nem? ;]
    Betanulni papír nélkül mindent lehet. Lehetsz akár autószerelő, akár kőműves, akár napelemes. Kérdés, hogy ki vállal érted felelősséget? Egy autónál ha odamész tanulni, és elcseszed a féket, és karambol lesz, a műhelyvezetőt előveszik. Villanyszerelésnél ráadásul légzsák sincs. Itt ha baj van, akkor baj van. Jobb esetben anyagi kár, rosszabb esetben valakit agyoncsap az áram.

    Mindent meg lehet tanulni, de meg kell érteni, hogy a villany nem játék! Nézd meg a régi szakikat, nem véletlenül nem nyúlnak vezetékhez, legyen szó kőművesről, nyílászárósról, asztalosról, vagy akármiről... :U

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák