Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz csongi #24666 üzenetére

    Miért ne lenne ildomos?:) Főleg pl. szíjat... Manuál szerint 20K a csereperiódusa: kis hazánkban igazoltan 33K-t futott, ami nagyjából már másfél szíjcsere periódus. Végsebesség csökkenést éppenséggel okozhat a Puli is: nekem se viszi a 150-et. (Már a TechPulley.:R)

    De hagyom a témát, nekem is gyanús, hogy csak eladásra van kiglancolva, és ha lekérdezted, akkor láthatod, hogy előtte már hajtották rendesen. Akinél meg most van, az alig. Csak locsolta rá a lét. De legalább szép... Rákeresve végsebességére óra 160-ról van fent videó, kommentben GPS 150-et írnak, s azt is J.Costa varióval.

    Ui: én is cseréltem már variót (de még hányat), meg kuplungtárcsákat is.:)) Perszehogy elbír az sokat, csak amikor már vállas, akkor csinál "butaságokat".:D (Nekem a torpanás nem tetszett. Más lehet elment volna +20K-t "jóazmég...":R)

    Szerk: valójában nincs két éve nála, csak trükkösen fogalmaz. "Második nyarát" tölti... Ja, mert tavaly májusban vette. Hát az barátok közt is inkább csak 1 év tapasztalat, s ez idő alatt 2000 km valljuk be lófax.:) Az előző tulaj tudna mesélni!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák