Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz dedike #5956 üzenetére

    Hát hogyne! Jó nekem az ikon 200. Ha megfelel ez a csomag, csak azért vegyem díjcsomagra vonatkozó hűség nélkül, hogy előbb upgrade-elhessek? Akkor már olcsóbb az a 15k-s kötbér (ennyit mondtak) mint az ikonos és a hűség nélküli telefonár különbözete. Vodánál is lehet új készüléket venni 3 hónappal a hűség lejárta előtt, azt hittem, a T-nél se csak aznap vehetem meg, miután lejárt. :) Mindenesetre jól átírta a terveimet az elmúlt hetek eseménye (20%-kal drágább iPhone 4 nyitás a 3GS-hez képest, nem várt kötbér) Igazából már beígértem valakinek a 3G-t, és olyan régóta vágyik rá, hogy nem szeretném lemondani. Meg hát én se bánnám, ha magaménak tudhatnék egy iPhone 4-t, de 120+15 már nagyon sok két év ikonos hűségért. Úgyhogy most keresem a megoldást. Apámmal akarok még trükközni, csak ő vodás, de neki szerintem jó lenne a médimánia L. De még az ő hűsége se járt le, viszont ő már vehet új mobilt, csak akkor meg kéne kockáztatnom egy desire-t, vagy taktikázni, hogy ő mikor jöhet át. Picsába, nem egyszerű. :DDD

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák