Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juhiati

    tag

    válasz Feri1977 #10622 üzenetére

    Leülsz megtanulod. Mi sem a szotyiból szedtük ki a tudást elhiheted. Én speciel az ipcím számlással napi szinten találkozok annyiszor mint a szemét.

    Amúgy amennyi időt itt a gépeléssel eltöltöttél annyi idő alatt anyumnak elmagyarázom a ipcímszámítást, úgy hogy fogalma sincs arról mi a franc az az ipcím. Le kell ülni megtanulni. Ha nem megy akkor meg nem a tananyagot szidni hogy mennyi, meg milyen nehéz. Fogni kell rátenni egy tabletre, telefonra, kinyomtatni a cuccot, azután ha van fél órád, nem a kék eget kell nézni hogy már megint cemtréleznek, hanem olvasgatni, tanulni. A nyelvtudás se mászik a fejedbe ha csak a tanfolyamokra hagyatkozol, azt is kell oktatáson kívül tanulni, illetve minden mást. Hisztiből nem lesz tudás. Sok hisztiből se. :K Mielőtt annak vennéd, én nem kötözködésből írom :N Kívánom hogy legyen sikeres vizsgád, de hisztizni csak nem kellene. :) :DDD

    Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

  • Titmouse09

    aktív tag

    válasz Feri1977 #10622 üzenetére

    Ha érdekel ezek a szóbeli tételek ki vannak nekem dolgozva, élő kereshetem.
    Neked is ez az úgynevezett komplex vizsga lesz? Mert ha igen, akkor nem kell tőle ...re esni, én holmi régi rendszerbeli IT biztonság technikus, versenyen végig csináltam jó eredménnyel.
    Ma volt szóbeli a normál vizsgámon, a kamarai tag sem az ördög, csak ott kell lennie kb.

    Ha meg ennyire felszínes az egész oktatás akkor hiába annyira felső fokú.
    Én nekem 1 évig heti 4 órában cisco gyakorlatom volt plusz 7 win, ez csak gyakorlat. 6 óra alatt minden hálózatot letolni, mikor az a lényege? Fura..

    Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

Új hozzászólás Aktív témák