Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    válasz AMD Power #6930 üzenetére

    Hát pedig renault alkatrészeknél, szinte minden alkatrészboltban megemlítik, ezeket is, mint olcsó alternatívát (legalábbis ahol én volt eddig, ott mindíg felvetődött a QH is, amit persze gyorsan elvetettem.)

    Más, amit írtam balatoni kalandot, valószínűleg lehetett előzménye is.....ugyanis indulásnál, illetve a motor leállításánál, hülye fémes csuszkolódás szerű hangot lehetett hallani, nem igazán tudta senki megmondani mi is lehet, illetve voltak tippek, de nem igazán jöttünk rá.
    Illetve állóhelyben, bekapcsolt ventilátorral volt egy kis "kipufogó szag". --> erre is született több történet, hogy miért érezhetem, miért is jön be az autóba. (kipufogóssal is megnézettem, belesett mindenhova, megrángatott mindnet, ott előttem és minden OK volt).

    Nos tehát, tegnap óta, hogy a bilincset kicserélték és meghegesztették, nincs csuszkoló hang és nincs "füst" az utastérben, illetve, mintha karakteresebb lenne az autó hangja, kevésbé füstölne taposva és talán picit dinamikusabb is.

    Még a végén az jön, le, hogy "jó hogy szétszakadt" az a flexi cső. Valószínűleg eddig is kifújt ott a kipuff, a turbó előtt, illetve a bilincselésnél is.

    AMD Power, neked meg megy egy pü. :R

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák