Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rob210 #67518 üzenetére

    1, A másik felén az azt jelenti hogy szedjem szét az UPC(? - a kültéri biztis egység) burkolatát és a nyák másik oldalán, vagy valahol alatta/akku alatt kellene hogy legyenek a nagy biztik?

    2, Jut eszembe, mérjek egyet a generátor és az akku között hogy van-e fesz, és reménykedjek hogy nincs (elvileg akkor egy mamutbizti ment ki; mert ha van fesz, akkor az nagyobb szopónak tűnik :( )?

    3, Fizetősen legalább lehet valaki, aki tud némi iránymutatást/rajzot adni hibakereséshez? Egybe vannak a kábelek eléggé kötelgelve, 'vakon' meg elég nehéz hogy azt se tudom miket keressek (hány egység/bizti van).

    4, Ha elakadok ezzel, Kom-Egom, esetleg Bp környékén tudtok esetelg olyan javasolni aki ilyet javít (és nyilván már látot párat közelről)? (2014 Mégane)

    5, A rögzítőfék esetemben ha jól sejtem -ha nem találom meg a hibát- leszerelős történet lesz? Mondjuk nem szedtem még ilyet szét/le, nem tudom hogy szorít rá (gondolom itt nincs belső dob, hanem a munkahengert/betéteket szorítja neki az aktuátor)...

    :R

    Bass:M2 1.6 16V? A Renault elég alacsonra a rakja a lécet a gépkönyvben, konkrétan az A3-as olaj a létező legalapabb. Annyira, hogy a tizenéves Briggs motoros fűnyíróba is jobb olajat írnak elő; és nyilván nem egy kategória a kettő. Én a sajátomba első körben egy A3/B4 0W30ast (SL) céloztam meg, de utána találtam meg hogy RN0700as minősítést tud pl az eneos A5-ös 5W30as olaja, amikor kb minden szempontból jobb (és igen, hígabb is) mint ez az Elf amit most vettem. Árban a 40es GrouI/II-es olajakhoz képest alig van különbség, nem is értem minek írnak elő ilyet/minek töltenek bele szerelők is ilyet (beleértve a márkaszervizt is) mikor sűrűbb, instabilabb/kevésbé tartós, kosz oldási/lebegtetési képességei is rosszabbak.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák