Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz SocketA #11773 üzenetére

    Nézőpont kérdése és én nem fogom sajnálni a kereskedőket hogy éhen halnak..kezdjük ott az egy dolog hogy használt autónak vannak hibái csak a lényeg itt jön hogy mekkora hibái vannak mert nem mind1 hogy max költesz rá 200ezret és autót csinálsz belőle vagy még egyszer annyit mint az adott autó.. kettő az a duma amit mondtak neked a legrosszabb amit lehet akciós ár = avval hogy 20%-ot min nyertek rajtad.

    Mellesleg én is kereskedőtől vettem a m1 -es megane-om de én aláfeküdtem és körbe néztem (láttam pár autót már főleg hogy apám révén azok között nőttem fel) és láttam a hibáit de mivel kintről jött első tulajtól és tényleg 83ezer km volt benne (német szervizel beszéltem)én lettem az első mo.-i tulaja így tudtam hogy megkímélték és tényleg.. igazából ha nem költöttem volna semmit rá akkor is vígan rohangálhatna de most fél év alatt közel összesen 150-ezret költöttem rá, (mert sajnos én ilyen vagyok és szeretem tudni hogy minden rendben van ki van cserélve)de ebbe minden ami létezik meg volt, ki lett cserélve.. már csak a fékek és két gumi harang van hátra aminek egy része a polcon várakozik a beépítésre természetesen az is majd csak jövőre lesz mert a fékeim tökéletesek de azért én kicserélem mivel nem tudom mennyi idős a betét és a tárcsa(szerintem még gyári ) :)

    szóval a lényeg én nem azt mondtam hogy rossz vétele a kereskedésből vett kocsi de ha nem engedik szakival megnézetni, többe is kerülhet mint az autó vételára.. mivel épp eszű ember nem km-re és kinézetre vesz autót hanem műszaki állapotra.. nekem is ecsetelte anno a kereskedő a km-t hogy csak ennyi és elég nagyot nézett amikor mondtam neki hogy le...rom mert ha 180ezer is lenne benne akkor is elvinném..:)

Új hozzászólás Aktív témák