Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Xantomas #60657 üzenetére

    Nekem még a CD-és, ezért is írtam, hogy annak a támogatottsága, én úgy tudom, hogy...vagyis 2013 évben volt az utolsó frissítés.
    Én, amikor megvettem az autót, akkor még ezt lehetett rendelni bele. Jah, az ALDI-s pelenka nagyon durva cucc, konkrétan még a festéket is megoldja, ha erősen rányomod, tehát ezzel nagyon vigyázni, pl bogarak leszedése az elejéről pillanatok alatt megvan, de ne erősen...nem is értem, hogy ezzel, hogy lehet egy baba popsiját törölgetni, de szerintem sehogy. Takarításra, ülés, motor kutyafüle az egyik legjobb cucc.

    Tehát, szép óvatosan le lehet vele szedni azt a bevonatot és szebb lesz, mint új korában. :)

    Egyszer beraktam ide egy linket, hogy mire szeretném cserélni, ha úgy döntök, mert ez már egy elavult retro valami...Magyarországra simán frankó még, hiszen itt alig változik valami. De a kesztyűtartóban, bizony ott a 10 coll-os ipad, mert amíg itt egy tetves felújítással elbaxakodnak egy nyár alatt (pl pécsi 1km felüljáró év eleje óta még mindig nincs kész!), addig a németeknél megépül 50-150km autópálya, vagy több.

    szerk:

    Ez volt az, ami elméletileg úgy működik, hogy minden vezérelhető kormányról, mint ahogy eddig is a gyári cucc.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák