Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mitkov77

    aktív tag

    válasz RootRulez #32521 üzenetére

    Hm.. akkor sem hiszem, h a vinyó. én egy t166 Samsung-ot használok, és ilyen nem fordult még elő, sőt, 90%-osan tele van. Nézd meg feladatkezelőben mi az ami eszi a rendszermemóriát, kapcsold be a virtuális memória megjelenítését, és meglátod mennyire használja a vinyót. De az erőforrásfigyelőt is használhatod. Nekem crysis2 nem eszik meg 2 Gb rammot sem, a GTA 4 meg régebbi, de neki is elégnek kell lennie 2 GB ramnak.
    Tehát ha nem elég, ott ram hiba van inkább.. próbáld alacsonyabb freq-re tenni a rammokat, jobb késleltetéssel. Szerintem megoldja a problémát. És nézd meg, h a memnek mennyi a gyári fesze, és mennyin viszi a lap. Én pont most jártam porul. XMP-s rammom van, nem volt beállítba az XMP, és a lap alapból 1,65V-on használta, mikor gyárilag 1,5V-os a ram. Amint bekapcsoltam az XMP-t 1,5V-os lett, és stabilabb lett a rendszer. Persze te nem tudod bekapcsolni, mert nem intel lap, de a beállításait megvariálhatod :D

    CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

Új hozzászólás Aktív témák