Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Robi_73 #60607 üzenetére

    Emlékeim szerint a 4. számlából (első tört + három "egész") kerül jóváírásra a befizetett összeg. Amennyiben volt plusz előleg is, akkor a további számlák összege is csökkentésre kerül.

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

  • Robi_73

    őstag

    válasz Robi_73 #60607 üzenetére

    A kálváriám ismét folytatódott... :W Tegnap felhívtam a 1220-at, hogy vonjuk már össze a számlákat ne 4db számlát kapjak, ha már egy néven van az összes előfizetés. A beszélgetés végén megkértem, hogy nézzen már rá a számhordozásra. Erre közli velem az ügyintéző, hogy a 4 hordozandó számból csak kettőt lát és hogy ő ebben az ügyben nem tud segíteni, fáradjak be az üzletbe ismét (4. alkalom). Az üzletben 20 perces várakozás után sorra kerültem, majd közölték velem, hogy ők nem látnak semmit a gépben és telefonáltak egyet. Az ügyintéző mondta nekem, hogy újra indítja a ráhordozást. Mi van??? Erre mutatja nekem, hogy ellenőrizem a monitoron az adatokat és látom a hordozási ablak dátuma 24.-e. Mondom neki, hogy kifizeti a kötbért mivel nekem 09.26.-ig hűségem van a Telekomnál? Mondja, hogy ő ezen a dátumon nem tud változtatni, mutatom neki az 5.-én kapott számhordozásról szóló papírt amin 27.-e az időablak dátuma. Itt már bepöccentem és rákérdeztem, hogy felmondhatom e a Telenornál kötött szerződésemet. Persze csak kötbért kell fizetnem! Itt megfogtam a papírjaimat bejelöltettem vele az ő papírján az én telefonszámomat és mondtam, hogy ezen a számon keressenek ha megoldották a problémát. :(((

    Nemrég hívtak, hogy 27.-én mind a négy szám élni fog és hogy elnézést kérnek!

    Az a gáz az egészben, hogy az ő hibájuk az én pénztárcámat terheli. (3 napig még fizethetek a Telekomnak is) Nem a piti összeg a bántó, csak a nemtörődömség és a kiszolgáltatottság. Semmilyen értesítést nem kaptam, hogy elakadt a dolog. Oda megy az ember visz 4db telefonszámot és ezt kapja. Az ott töltött 6 órámról nem is beszélve, és még egy percet sem használtam a szolgáltatásukat. A Telekom sem szent, de ott a 22 év alatt nem voltam ennyit... :(

    Robi73

Új hozzászólás Aktív témák