Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    válasz apaszka #32602 üzenetére

    Persze,a pénz nem lényeg,csak az elv,ahogy kihúzzák a zsebedből.A végeredményhez is vezet út,de tudod sok-sok évig rabláncon nem ezt várja az ember.Idestova 7-8 éve 2 előfizetés és semmi kedvezmény...vagy még régebbi(net :korlátlan)És ezen az úton csak keseredik minden.Telefont is csak teljes áron adja.Nekem a lényeg,hogy a feleségemet elérjem + havi 50 perc idegen hálózatba.(30)Megyek is át ,mint a Sicc^ :K .De ha nagyon berágok rájuk borítom a keserűségemet,kicsengetem a kötbért és bő negyed óra múlva a másik szolgáltató telefonját fogom villogtatni számhordozással ;]
    Régen olyanok voltak,hogy a telefon ingyen,vagy a mobilstick(nethez) szintén ingyen,a havidíj 6 hónapig kedvezményes,6 hónapig hálózaton belül minden hétvégén ingyen beszélgetés,bla-bla-bla,ma meg kétoldalú megállapodás,hogy fizess többet,mert fejleszteni akarnak.Csakhogy én nem akarom azt hogy fejlesszen,mert nem fizetem.Nem vagyok a munkáltatója,és ha az lennék,akkor a gazdasági válság,vagy árfolyam növekedés címen vonnám meg a fejlesztési ktg-et.Ha meg nincsen pénzük,akkor spóroljon,és fejlesszen abból,ami megspórolt.
    Remélem nem voltam túl személyes és tolakodó :R

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák