Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roach

    csendes tag

    válasz sifarr #14756 üzenetére

    Miért hasonlítanám össze őket olyan adatok alapján amik engem nem érdekelnek, rám nem tartoznak? Nincs értelme. Az sms-ről annyit, h ingyen böngészéssel egy fórumos oldalon, mint pl a ph annyit írogatsz vkivel amennyit akarsz, ha nem tetszik a facebook mert az is ingyenes. Olcsóbb percdíjak vannak, ha valakinek nagyonsok telefonálásra kell teló akkor nem állítom, h nincs jobb nem is néztem szét azon a téren, a percdíjakkal sem foglalkoztam csak a havi díj érdekelt, és az ehhez tartozó mobilnet ami kiváló.
    Emellett normális sorozatletöltögetős, 720p youtube videónézegetős szélessávú mobilnetet más szolgáltató nem kínál, mint írtam ezért van tele hipernettel a környék. A problémám az, h úgy adjátok elő, h hülye aki azt válassza és odamegy de szerintem ez az egész jogtalan. Majd egy év múlva is megnézem mi a helyzet az akkor már egy éve tartó 2 szerződésemmel, tarifákkal. Minden korlát nem fog megszünni az biztos, más nem nagyon érdekel mobilinternet lévén.

    Ti nem tudjátok inkább elképzelni szerintem, h milyen az amikor egyik szolgáltató sem áll szóba veled internettel kapcsolatban miután megadtad az új lakhelyed helyrajzi számát. Kell internet, mindenféle bekötés negatív, csak mobil jöhet szóba... sokkal többet számít a korlát, mint gondolnád. Lehet nem húznád le ennyire a telenort, ha ilyen helyzetbe kerülnél mint most én.

    "Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

  • novake

    tag

    válasz sifarr #14756 üzenetére

    Ezeknek az adatoknak mi a forrása?

    Egyébként ha valaki nem piackutató vagy ez a hobbija, hanem csak magának akar egy csomagot, akkor úgyis csak a saját igényeit nézi - és helyesen teszi.

Új hozzászólás Aktív témák