Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    Hát a yeti sem lesz a tájékoztatás bajnoka...
    Hónapok óta küldözgeti az sms-eket, h ma, 18-ig adategyeztetés. Azt már tudjuk, h a magyar multis managereknek (bmily szépen is alliterál ez) nagyon nehéz megbírkózni azzal az apró ténnyel, h a magyarban alapvetően a bezáró, uakkor az angolban meg a kizáró -ig a használatos, így már eleve találgatás folyt előre, h vajon melyiket értik alatta, de mint kiderült, egyiket sem... Arról már nem is beszélek, h a görög kártyámhoz az appban MINDEN csomagnak, bónusznak és egyéb firlefrancnak (másod)percre pontosan megadják az érvényességi idejét, de hát a yetifióknak alaphelyzetben is katasztrofális az információs értéke... Tegnap este konkrétan még nem jelezte, h egyáltalán adatot kellene egyeztetni mostanság... Ennél még a tré is jóval informatívabb manapság... Meg náluk egész évben bmikor lehet egyeztetni, az sokkal kényelmesebb. Így legalább bejátszottam, h ne évi 5 dátumot kelljen megjegyezni...
    Szóval 18. a határidő, ez annyiból fontos, h mindig is utsó nap csináltam, mert ugye az egyeztetéstől indítja újra a számolást, és nem a határidőtől, és eddig ez egy bezáró -iggel, ahogy illik, működött is. Erre mit csinál a yeti? 5 napja szólt utoljára, tegnap még véletlenül sem, de ma reggel 8-kor küldi az sms-t, h ennyi volt, mert nem egyeztettem, és ő most le fog azonnal korlátozni. Na, nem mintha óriási korlátozás lenne, csak hívni nem tudok, meg tán a net se menne, ha használnám azon a kártyán, és 5 napig hagy ilyen állapotban, h addig még egyeztethetek.
    Tehát nagy gond nincs, meg ezek a szabályok smi különösek, egész normális a rendszer, csak a tájékoztatás... Miért nem lehet ezt normálisan megcsinálni??? Jó, tudom, a voda-számlákhoz képest ez még istenes :D :D :D

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Új hozzászólás Aktív témák