Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    addikt

    válasz Tibee86 #28698 üzenetére

    Nekem 2011ben volt dolgom a Telekommal, költözés után vezetékes és mobil hibákat s tapasztaltam, a vezetékes vonalon nem ment 1 TV csatorna, 1 hónapba telt mire kijavították, 4 hónapig nem kellett havidíjat fizetni a net+TVre, mert annyi kötbért adtak !!!
    Mobil oldalon elszámláztak, kiemelték a számlát javították a tételeket a helyes összeggel kiküldték az új számlát és csak a kevesebb összeget kellett befizetnem.
    A bejelentett hálózati hibát (eldobálja több telefon/SIM is a hálózatot) nem sikerült kijavítani 72 óra alatt(1 hét volt), majdnem 2 teljes hónapig nem kellett havidíjat fizetni a megítélt kötbér miatt...

    Lehet, hogy a Telekom nem a legolcsóbb, de a Telenor kifizetteti veled a hibás számlát és majd a köviben talán korrigálják.
    A kötbérfizetést meg nem is említem a Telenornál... Mindent lezárnak 1 nap alatt, hogy jó a hálózat te vagy a hülye.

    Igen én ezt tapasztaltam, de míg nem változtat a Telenor és küzdenem kell vele, addig be fogom írni, hogy nem megy még mindig.

Új hozzászólás Aktív témák