Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz wwenigma #18793 üzenetére

    Jo, legyen off.
    A papir alairasa az a papir alairasa. Kivancsi lennek az ugyintezod arcara, amikor kerem hozza a teljes ASZF-et nyomtatni, es varjon mar itt a 10 perc mulva lejaro munkaideje ellenere, mire atolvastatom egy jogasszal, hogy milyen aknakat tettek bele... szoval a papir alairasa azt hivatott CSAK igazolni, hogy nem az ugyintezo szopta a kisujjabol es allitott be nekem valamit, hanem azt en kertem. Es az ugyintezonek a kutya kotelessege azt beallitani, amit kertem, en a keres tenyet irom ala. Igen, a kenyes pontokat erdemes atfutni, de itt valoszinuleg a lenti szovegezesnel te magad sem jottel volna ra, hogy ez bizony az az atveres, hogy tul fognak szamlazni, ha elotte nem lattal me'g ilyen esetre peldat. Na peldaul pont ezert van a Homar!
    Arra amit te elvarnal, a szerzodes teljes teteles atolvasasa, arra mondja a jog, hogy _nem_eletszeru_. Nem eletszeru az, hogy a hozzaerto elado altal a ke're'snek megfeleloen elokeszitett papirt nekem, mintegy a munkajat ellenorizendo, nala hozzaertobbel kelljen validaltatnom - en meg ugye nem ertek hozza nala jobban. Nonszensz. Akkor is, ha szerinted ez a teljesen szabalyozatlan vadkapitalizmus lenne az idealis, szerencsere nem ez van; es nem, ilyen huzast nem tehet meg sem a Telenor, se mas szolgaltato sem. A megtevesztesen alapulo szerzodes nemes egyszeruseggel semmis.

Új hozzászólás Aktív témák