Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz aleister #46604 üzenetére

    "Aztán amikor meg lett támadva az állítása, akkor meg ahelyett, hogy érvekkel megvédte volna, elkezdett tök más területen támadni."
    nem, ugyanis utana elismertem, hogy kezdoknek tenyleg jo lehet a d5100 + kitobi. de tovabbra is fenntartom hogy sztem messze nem a legidealisabb, lapozz vissza h miert.
    nem erveltem eleget? ismet csak lapozz vissza. ja igen, blodseg osszehasonlitani a hasznalt felszereles arat az uj d5100 kittel. miert blodseg, mert belekalkulalod az esetleges rizikofaktort, es mondjuk az ertekvesztest(lol)? akkora blodseg hogy a fel forum azert hasznalt obikat meg vazakat vesz.
    mit erveljek neked tovabb? irtad, hogy te nem tudod elkepzelni milyen komplett felszerelest lehet osszehozni a d5100 kit arabol. most kezdjem el sorolni? nem fogom a te kedvedert. nem vagy te olyan visszamaradott, menne neked is sztem.

    "(még azt is kinézem belőle, hogy ezek közül valamelyik fix lett volna)"
    ja miert, ahhoz haladonak kell lenni, hogy vki fixet hasznaljon? olyan sok tapasztalat kell ahhoz, hogy odasetaljon a temahoz? ismet csak rohogni tudok rajtad. latod ezert irom, hogy orulok hogy nem te adtal tanacsot amikor gepet vettem. nem tudom milyen tapasztalat, irtozatos szakertelem es fotos mult meg intelligencia szint kell ahhoz, hogy vki ki tudjon hasznalni egy fixet, fenyerot. mar az elso napon. ne magadbol indulj ki.

    "Elegáns"
    valoban nem az. de te ne osztogass moralis leckeket, amikor te meg fogod magad, es mint mr nokep aleister talalsz egy osregi kepemet, es belinkeled ide, hogy zajos. ami meg csak nem is igazan az, ellenben felrefokszalt, szarul szerkesztett, csucsfenyhianyos, feleslegesen meghdrezett agymenes.
    pedig atmennel a masik topicba, uj kepeimet is velemenyezhetned, azokra meg erdekelne is a kommented...foleg hogy designerkent gondolom technikailag, utomunkailag, photoshoppilag iszonyatosan otthon vagy, megsem "segitesz" tanacsokkal senkit ott...csak itt, amikor pistike autofotos objektivet akar venni.
    ki erti ezt. ja de irtad privatban, nem nagyon ersz ra forumozni...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Aktív témák