Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz nesa #39270 üzenetére

    Ja, tudom, arra gondolsz, amikor kis képek mutatják, hogy mit csinál az adott menü, meg volt ilyen oktatós hülyeség is... A d3100-on volt.

    Amúgy akkora nagy gond nincs a vakuval sem, egyszerűen arról van szó, hogy hajlamos volt feltolni az isot, feleslegesen. Bár most, hogy jobban belegondolok, az is lehetett az oka, hogy alapvetően egy nem túl kivilágított szobában voltunk (bár a karácsonyfaizzóknál azért több fény volt), és a képek közepén ott "terpeszkedett" a fa, amely ugye egy sötét valami. Lehet, hogy ez is bekavart a fénymérésbe.

    TayRol, Necro: nincs gond a 18-105-tel sem, de azért nem mérhető egy jó fix-hez. Az olyt használva nálam áthelyeződött a hangsúly, a zoom kényelmével szemben előnyben részesítem a fix minőségét és fényerejét. A 35 viszont nem mindenhol elég, tegnap nem is próbáltam. De a 18-105+SB700 kombóval is meg lehetett oldani a szitut. Itt van egy kép, bemozdult, tudom, és nem a legélesebb, de sajnos nem volt jobb: a lányom észrevette a fa alatt a piros motorját, és eléggé begyorsult, ide bármilyen af kevés lett volna...

    Ma a 35 volt fent, élesebb.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Aktív témák