Hirdetés

Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Som@ #46043 üzenetére

    Most ehet nem leszek népszerű, de aki mondjuk úgy jön egy ilyen fórumra, hogy "mit vegyek?" azzal sokat nem lehet kezdeni.
    Ilyen kérdésre sokan elmondják a saját álláspontjuknak megfelelő verziót. Legalább 2-3 féle választ kap a kérdést feltevő és ebből tuti nem szűr le semmit.

    Tudom itt kicsit más volt, mert egy hirdetésből is elindult a dolog, de valljuk meg párszor elődordul ez a "mit vegyek? " szitu.

    A másik meg a "nem használod ki a vázat". Lehet itt is erről van szó, de kit érdekel ez?
    Itt a fórumtársak közül sokan vennének komolyabb gépet, mint amit valójában vesznek.
    Nincs az álomgépre elég zsé. Ha lenne, akkor meg nem használják ki teljesen.

    Válaszolva a kérdésedre, ja, felesleges :K
    Ahogy a másik fórumtárs írta is, legfeljebb egy szerencsés hozzájut egy alig használt vázhoz, olcsóbban, mint az új ára....

    (#46044) Graphy Én nem bántásból írtam. De tényleg megfogalmaztad a dolgot. Mindannyian vettünk már olyan cuccot, amit végül nem használtunk, legfeljebb az értékhatárok különböztek. Szóval nem támadásnak szántam!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák