Hirdetés

Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Kleroo #37861 üzenetére

    Kleroo, azért van létjogosultsága... Megpróbálom úgy leírni, hogy ne legyek nagyképű, csak reális. Ha lenne sok időm (mert pl. egyetemre járnék, nem lenne család, nem lenne millióegy dolog, amivel foglalkozni kell), akkor valószínűleg nekiállnéák használt cuccokra vadászni, használni, majd eladni. De ez idő. Szerencsés esetben rögtön találsz jó használt cuccot (mint pl. én most obit, elsőre), de ott is megy a levelezgetés, egyeztetés, próbálgatás, tehát idő. Eladni még nehezebb... Nekem a d3100-at pikkpakk elvitték, de a d5100-nál voltak pontok, amikor lekapartam a bőrt az arcomról, és komolyan elgondolkoztam azon, hogy megéri-e az eladási árat az az élmény, hogy szétverem a hülye vevőjelölt fején a gépet...

    No, ha innen nézem, akkor adott a válasz: ha csak egy hétvégére kell bármilyen okból, és tényleg kell, nekem jobban megéri kifizetni azt a pénzt rá, és letenni a kauciót, amit persze visszakapok. Egész egyszerűen az az idő, amit a használt kereséssel majd eladással kell tölteni, az többe kerül, mint amennyibe itt a bérlés... Arról nem is szólva, hogy itt csak arra a hétvégére áll a pénzed a cuccban, míg a másik esetben addig, amíg el nem adod. Persze itt az is nagy kérdés, hogy az ember megteheti-e, hogy ennyiért béreljen, de ez már máshova vezet...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Aktív témák