Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Degeczi #14503 üzenetére

    Erről a problémáról/jelenségről én is olvastam itt a fórumon korábban.
    Nekem csak műanyag bajonettes objektívem van. Igaz még 1 éves sincs, így kisebb az esélye hogy nálam mostanában eljöjjön ez a jelenség (f--) .
    Tamásnak feltett kérdésekkel csak arra akartam utalni, hogy a gyengébb építési minőség a gyakorlatban - a "fílinget" leszámítva - mennyire hátrány vagy sem, saját tapasztalata szerint...

    Dare2Live: Ha az 55-300 VRII hozza az 55-200 VR képminőséget (ami slrgear-es blure index szerint közel van 70-300VR-hez, CA-ban se rossz), valamint 200-300mm közt is jól teljesít, akkor jó választás lehet és erős konkurencia a 70-300VR-nek.
    Személy szerint kíváncsi lennék a tesztekben (pl ez a blur index) szereplő mérési redemények közti különbség hogyan realizálódik a valóságban. Vagyis én mint "hobbikertész" érzékelem egyáltalán... Én sem posztert nyomtatok :N .
    Viszont az általad említett AF sebesség különbség elgondolkodtatott. Komoly érv lehet a 70-300 VR mellett.

    t_a_m_a_s: Szerintem számodra akkor eldölt a dolog. Gyűjthetsz a 70-300VR-re :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák