Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz Czmorek #47694 üzenetére

    Nekem is evégből zakatol egy 5650 az asztalom alatt. Szerencsésen hozzájutottam egy x58-as deszkához a kukából.. Mielőtt kidobtam volna, láttam, hogy nem irodai alap-alaplap. Megnéztem miféle.. Jé, ez nem is gyenge.. háromcsatornás ram, hat magos procik.. csak az USB3 hiányzik(az enyémről). Egy próbát megér. A saját 2600-as procijával elindult, miután kitakarítottam a pókfészket belőle(bocsi pókok!), biost frissítettem rajta, és kicseréltem a vacak ramokat. Rádobtam egy 5-öst, vettem egy hatmagos procit :). Elég jól muzsikál. Nem húzom magasra, mert halkan használom, de azért az alapórajelre tettem eg gHz pluszt, hogy a korábbi i5-ből mentett ramok is érezzék a törődést. Összebarkácsoltam. Megy. Kicsit lassan éled teljesen lekapcsolt állapotából, de ha beindul, pattog, teljesen naprakész az AVX2 és társai kivételével.. Egy pci express ssd kerül még bele, azt vihetem tovább, mert azért szerintem 3-4 év múlva az esedékes. Addig örömmel használom, ha engedi.. Fiamnak át tudtam adni a régi (újabb) gépem és a sajátomra se kellett ráköltenem egy fizut, hogy egyben legyen.
    A meleg meg bele van számolva a fűtésbe..

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák