Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Cyberpunk #14650 üzenetére

    A CPU-d is lehet BCLK-limites.... Láttam már, igaz C0-t, ami 193Mhz-nél adta meg magát. Igaz, azt 21-es szorzóval is szépen hozta... :D Nekem a C0 206-os Biciklivel stabil volt, 207-esnél meg no boot. :D A D0-ám 215-öt is tud, ugyanabban a lapban, és 210-est is tudot, amikor a BOS is egyezett (töbet nem néztem). :DDD

    (#14676) RI/OS: Elvileg az még belefér, ha annyit lőttél be BIOS-ban, LLC nélkül, bár gyanítom, nem ez a tényállás... ;]
    Ha biztosra akarsz menni, tedd vissza 4Ghz-re, oda jóval kisebb fesz is elég (ami tuti biztonságos), és gyanítom, észre sem fogod venni, hogy -200Mhz.... :U

    (#14680) Qru: Erősebb/több szellőztető kellett volna a Mugen-re sztem... Vagy valami ultralow-VID-es procitok van... ;] Gondolom, a pasztázás frankó, azt tapasztalt PH-s nem rontja el.... :D Mondjuk, ha az a 1,264V terhelt fesz, akkor kb. 0,05-0,15V-al több, a szükségesnél.... ;] Milyen lapban ment? Ha Giga, ott lehet csekkolni, mennyi kakaót iszik meg a proci, abból sokminden kiderül.... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák