Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz jozsi252 #2681 üzenetére

    Én 4-5 órát szoktam nyírni a legolcsóbb MTD-vel évente olyan 5x. Az 1.6 LE, nincs vele gond, füldugó kell, rázni viszont alig ráz, ha normálisan van fent a fej. Nincs vele bajom ilyen szempontból. A heveder pocsék, de erre a pár órára nem veszek újat. Vágni vág ez is, egyedül a nagy több centi vastag gazokat nem viszi a damillal, de azt szerintem egyik se vinné, ahhoz már penge kell. A fejbe nem triviális, hogy hogyan lehet jól betenni a damilt, azzal kínlódtam a legtöbbet mire rájöttem, hogy mit rontok el. A fej néhány alkalom után kuka lett, az utángyártott teljesen rendben, arról lestem el a damil befűzést is. Azóta a nyél ment szét meg a kuplung, a motor még bírja, most lesz 2 éves szeptemberben. De nagyjából így számoltam, hogy 2-3 évig bírja majd, úgyhogy ez többé-kevésbé tervezett. Most javíttattam, legközelebb már szerintem újat veszek. Elképzelhető, hogy megpróbálom az eggyel komolyabbat, és ALKO lesz belőle, majd kiderül mennyi pénzem lesz erre. Szívem szerint inkább birkát és villanypásztort vennék, de nagyanyám telke, ő meg hallani sem akar az ilyesmiről.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák