Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Magnum_ #7815 üzenetére

    Régen már azt hiszem említettem itt. Családi ház. Dédim és nagymamám élt itt. Dédi elég rossz körülményekbe, nagyi meg szépen felújított külön lakrészbe. Dédi szerette volna ha ideköltözünk mert a lánya nem foglalkozott vele. Mi idejöttünk (feleségem és gyerekek). Dédi rám íratta a fél házat (ami a linken van kapus kérdésbe). Nagymama is ott volt az átírásnál. Mikor beköltöztünk jöttek a bajok. Elsőre a dédi részébe a mocsok (13 egeret dobtam ki innen) és a rom. Utána nagymamát zavarták a gyerekek, ne használjuk a pincét, mi gondozzuk a kertet, segítsünk nála is, jah és ő ezentúl nem fizet semmit mert hát én nagy értéket kaptam. Ezekről szó sem volt költözés előtt. Mindig segítettem nekik nem véletlen szerette volna a dédi hogy én jöjjek ide de azért mindennek van határa. Később kiderült hogy a dédi nyugdíja meg minden egyéb is a mamához érkezik. A dédi meg egy fél tányér ételt kap cserébe. Így már kezdett összeállni a kép a körülményekről és szóvá tettük. Ekkor jött a válasz lépés. Mire hazajöttünk a gyerekekkel az iskolából a dédit elvitette vidékre egy otthonba amit leszervezett és beperelt a nevébe hogy kéri vissza az ingatlant mert bántottuk a dédit és ki kellett menekítenie tőlünk. Természetesen rátaláltunk a dédire és ő ezt tagadta, nekünk meg meg volt minden fénykép és bizonyíték hogy gondoztuk így a pert nyertük. Azóta viszont mindenért beperel, vagy rám hívja a rendőröket. A házba semmit nem fizet, napi 6x! mos, locsol stb. Eladni nem akarja, az én nevemen van minden közmű, a felszólításokat összetépi és még sorolhatnám. Folyton új ügyvédet keres akinek előad valami történetet és futjuk elölről a köröket. Nekem nincs munkám, az asszony itthon van a pici gyerekekkel és megy a csata folyamatosan. Most édesanyám is eladta a lakását, vett egy másikat vidéken amit kiadott és ideköltözött az anyjához. Természetesen ő sem fizet mert hogy "nagy ajándékot kaptam". Egy vicc komolyan. Hozzá tenném, tanult jól szituált "értelmiségi" emberekről beszélünk nem a Mónikasó kategóriáról, ezért is érthetetlen és külső szemnek megtévesztő sokszor az egész. Csak az a szerencsém hogy az ügyvédem az elejétől benne van és már jó ideje az igazságérzete miatt áll mellettünk, pedig van idegen volt számunkra. Így ingyen viszi az ügyeket és vívja a harcunkat a hazugságok ellen. Ha ő nem lenne nem is tudom mit csinálnánk. Persze ez csak egy vázlat leírás, mert sok hazugság, csavar és miegymás volt itt az elmúlt 3 évben.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák