Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    Sziasztok

    Munkajogi tanács kellene.

    A helyzet: felvettek egy melóba, amelyet első nap, bevezető napon otthagytam du. Semmilyen szerződésem nem volt még aláírva, mivel másnapra készült volna el. Ez volt kb 3 hete. Akkor a HR-s azt mondta, hogy mivel be sem léptem ezért ki sem kell lépnem, ennyivel le volt zárva a téma.

    Azonban egy hete jött a számlámra a fél havi fizetés amit nem tudtam hova rakni. Írtam is a volt kontakt embernek, hogy most akkor mi van.

    Erre jött egy ilyen válasz: A rendszerben hiba történt a ki és belépés miatt, utaljam vissza a fél havi fizetés + mivel a cafeteria is a szép kártyára kiutalták így annak az összegét is utaljam vissza.

    Na már most, nekem se szép kártyám, se extra pénzem arra, hogy ezt visszautaljam nekik illetve a szép kártyával sem tudok mit kezdeni, az nem olyan pénz.

    Szerintetek jogosan kérik azt a pénzt is vissza utalással? Nem az én hibám, hogy a rendszer gagyi és kiutalták azt is, szép kártyám pedig továbbra sincs és nem is kell. A fizetés összegét természetesen visszautaltam.

    Köszi előre is.

    Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

Új hozzászólás Aktív témák