Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ult!ma

    csendes tag

    Sziasztok!

    A tanácsototokat szeretném kérni.

    Már nem először írok a prohardverre és eddig mindig sikerült segítenetek, úgyhogy most is bízom a pozitív eredményben :)

    Tehát arról lenne szó... hogy egy barátom felkért arra, hogy rakjam össze a gépét. Na most ez mind szép és jó, csakhogy a gép körülbelüli értéke olyan 620'000 Ft lesz, ergo nem épp egy olcsó darab. Az hogy miért ennyi és miért ilyen drága alkatrészek lesznek benne, az most mindegy.
    A kérdés csak az, hogy szerintetek vágjak bele? Mi a vélemény a bolti gépösszerakásokról? Szerintetek profi munkát végeznek és nem teszik szépen zsebbe a megmaradt alkatrészeket?
    Egyébként két bolt is felmerült, ha nem gond, akkor szívesen hallanám a véleményetek az iPon-ról és az Aqua-ról.

    Ami az én "szakértelmemet" illeti:
    Többször szedegettem ki dolgokat a gépből; winchesteren keresztül minden másig (és egyszer pasztáztam is már újra procit), ámde egyetlen-egyszer raktam össze csont nulláról gépet és hát az is jó 4 éve volt... Akkor viszont tényleg mindent én csináltam egy minimális felügyelettel.

    Igazság szerint én szívesen megcsinálnám egyedül (végigolvasva kb. az összes manual-t meg mindent), csak a gép értéke picit megijesztett...

    Szerintetek mit csináljak? Apropó... lesz benne egy SSD merevlemez is: azt bármennyivel is spécibb beszerelni, mint egy "normál" HDD-t?

    Köszi,
    Ult!ma

    A gép néhány főbb paramétere:
    - Thermaltake Level 10 GT ház
    - Intel i2700k proci
    - Gigabyte 580GTX SO videókártya
    - Corsair Vengeance RAM kit
    - Noctua NH-D14 CPU hűtő
    és még lesz egy SSD meg egyéb merevlemez is... stb...

Új hozzászólás Aktív témák