Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam3577

    csendes tag

    Sziasztok.

    A régi PC-m (6,5 éves) kezdi nagyon kiszolgálni a lelkét így szeretnék új gépbe befektetni. Sajnos fogalmam sincs, hogy milyen árakkal kell mostanság számolni, meg milyen konfig az ami az én igényeimnek megfelel.

    Mostani konfigom:
    AMD athlon 3000+ proc, geforce6200 256 mb, 768 mb ddr ram, 0,5 tb hdd

    Amire a gépet most használom és használnám a jövőben:
    - internet és irodai alkalmazások
    - film (720as HD még most is megy, elvárás lenne az új géptől a full hd tartalom lejátszása, illetve videokártyán a hdmi kimenet, hogy ne vga-val kelljen rákötni az lcd tv-t)
    - ugyan nem vagyok nagy gamer, egyetlen egy játék amit játszom az a madden nfl 08, azt is csak online. Ez most is teljesen jól fut, ha ne adj isten kijönne belőle még az években egy új kiadás pc-re is jó lenne ha el tudnám indítani valami minimális beállításon.

    Jó lenne ha alacsony zajszinten működne a dolog, így hűtés, ház stb is érdekelne.

    Én egy kétmagos processzorra, meg valami középkategóriás videokártyára gondoltam.

    HDD egyelőre ezzel elleszek, monitor is van (22", 1920x1080). Alaplap, processzor, ram, videokártya, ház, táp, hűtés, ezek a dolgok azok amik kellenek szerintem. Nem tudom, hogy megoldható e de 50-60e Ft körül szeretnék maradni, igazándiból a fő cél az hogy a fent leírt igényeknek megfeleljen, mindezt olcsón :)

    Ti mit ajánlotok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák