Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |nsane

    tag

    Üdv!

    Nemrég volt szerencsém kipróbálni egy nagyon jó minőségű fejhallgatót (Beyerdynamic Custom One Pro) és hát nagyon megtetszett. Hallgattam zenét, néztem filmet. Ehhez képest, eddig nagyon gagyi kategóriás fejhallgatóim voltak. Kérdés meg éri az árát, vagy inkább valami más?

    Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon
    Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Filmezés, játék, videó vágás (ugye itt is lehet zenét tenni videó alá) + barátnőm zene (nem tudom milyen) :(
    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Amennyi az említett fejhallgató ára 50-60 ezer forint között

    Pl. az általatok ajánlott Audio Technica ATH-M50 csak 40-45 ezer forint között mozog.

    Nekem, mint átlagfelhasználónak melyik érné meg jobban, ha azt mondjátok, hogy a Beyer jobban megéri, mert ... . Akkor én hajlandó vagyok kiadni plusz 10-15 ezer forintot.
    Várok javaslatokat más márkájú, hasonló kategóriájú fejhallgatókról is.
    Nálam fontos szempont pl.: fejhallgató minősége. Ez alatt értem milyen minőségű anyagokból készült, hogy illeszkedik a fejemre (állíthatóság), fülemre, milyen minőségűek a fülpárnák, kábel.

    Hangkártya: CREATIVE Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional

    [ Szerkesztve ]

  • |nsane

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségetek kérni vezetékes fejhallgató kiválasztásában/megvásárlásában.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

    Csak otthon szeretném használni.

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

    Filmezés, youtube videók, podcastok nézése/hallgatása és munka közbeni zenehallgatás.

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

    Kb. 50 000 Ft., + 10 000 Ft. még simán belefér!

    4.) Új vagy használt?

    Új fejhallgató!

    5.) Circumaural vagy supraaural?

    Circumaural fejhallgatót szeretnék.

    6.) Zárt vagy nyitott?

    Mivel többnyire egyedül élek egy családi házban, ezért senkit nem zavarnák azzal ha nyitott lenne a fejhallgató, de igazából nekem mindegy, amit ajánlotok.

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?

    Nincsenek nagy elvárásaim, nem nagyon értek a fejhallgatókhoz, talán a tiszta középtartományt és a kiegyensúlyozott hangzás lenne a legideálisabb.

    8.) Honnan vásárolnál?

    Magyarországról, Szlovákiából vagy Csehországból rendelném, ahol van elérhető a legjobb/legoptimálisabb áron.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

    Alaplapomba dugnám, pontos típus MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI

    Előre is köszönöm megtisztelő válaszaitok és a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • |nsane

    tag

    válasz Gzula[HUN] #95062 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget, Sennheiser HD560S lett a befutó, 160 Euróért találtam egyet! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák