Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Exodius #89474 üzenetére

    A jó forrás fontos, de ma már 20k körül is talál az ember olyan dac-t, aminek nincs idegesítő/bántó hibája, adott szinten kerek egész és lehet használni. (pl. nekem ilyen az sdac) Erősítőt valszeg szintén.

    A Yamaha HPH MT5 elé sok mindent pakolhatok, de egy idő után nem hoz annyi pluszt, mint amennyibe kerül a lánc előtte, míg a quad era 1 szépen skálázódik felfelé, ahogy egyre jobb holmi kerül elé. (És ahogy láttam határ a csillagos ég.)

    Amikor a galaxy s10-re kötöm a két fejest, akkor is a quad szól jobban. Nyilván nem annyival, mint amennyivel drágább, de a jobb és jobb forrásokkal a különbség egyre jobban nő a két fejes között.
    Amúgy a HE400-zal ugyanez volt a helyzet, csak ott a két fejes között kisebb a különbség.

    Kell induláshoz egy jó forrás, de szerintem érdemesebb a fejesre/hangsugárzóra többet áldozni, ha adott a keret.

    Ba cy lus
    Te meg azt hiszed, hogy ezt meg lehet csinálni gombokból is 30 - 40 éves technikával.

    Ezzel én is egyetértek, csak a régi cuccokkal több lehet a gond. Hangfalas láncnál én is anno régi cuccokat használtam, persze amiből találtam jó ár/érték arányú újat, azt cseréltem. (pl. erősítő)

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák