Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz csupa csaki #78523 üzenetére

    Takstar Pro 82-t nem kapsz itthon simán. Az egy igen jó cucc, de a CM 751/752 mellett nem nagyon van létjogosultsága már szerintem. Nekem messze felülmúlja azt amit egy headset-től várok. Az ATH-M40x egy igen jó fejhallgató, viszont kényelemre kapufa (amibem mondjuk a CM / Takstar Pro 82 kimagasló még magasabb árkategóriákat is nézve). Helyből kellene venni rá egy másik fülpárnát, amivel az árát meg csak növeli az ember. Hangban az M40x talán mondhatni kicsit feszesebb, részletesebb, de én munkahelyen végül a CM752 mellett tettem le a voksomat és nagyon úgy néz ki nem is fogom lecserélni (pedig volt ott sok elvileg jobb fejes: HyperX Cloud, M40x, Meze 99 Classics, Beyerdynamic DT770, stb.). Pontosan azt nyújtja, amire az ember egy ilyen cucctól elvár: nincsenek zavaró hangi tulajdonságai, kellemes, eléggé részletes, nincs túltolva semmi, miközben hihetetlen kényelmes. Egyedül azt nem tudom, hogy honnan lehet majd hozzá párnát venni, ha ezzel történik valami, de az a jövő zenéje.
    Tőlem megy egy szavazat a CM-re.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz csupa csaki #78523 üzenetére

    Szerintem meg ne kapkodj. A Takstarról én is lebeszéllek. Az összes általam olvasott teszt és vélemény alapján a CM jobb. De ha CM, akkor inkább a 752 (a topikgazda ajánlásával is, ha szabad ezt leírnom így az engedélye nélkül ;) ). A kettő közötti különbségről itt olvashatsz.

    Amúgy a CM hangja elég megosztó a Cloud után, nem mindenkinek jött be.

    Ettől még egy jó fejhallgató, csak lehet a Cludról nem arra érdemes váltani, hanem egy kicsit feljebb. Ha volna egy pár ezer forintos Lidlis fejhallgatód, akkor simán ajánlanám, de így szerintem csak "más" volna, nem jobb. Aztán lehet, hogy pont az a hangzás jönne be ;)

    M40X jó fejhallgató, de nekem egy csipetnyit kevés benne a basszus. Félre értés ne essék, monitorozásra nagyon jó, de nekem kicsit más az ízlésvilágom. A párnája valaki szerint kényelmetlen (szerintem annyira nem), de valóban van nála puhább. Mentségére szolgáljon, hogy tele van a net hozzá utángyártott párnával, olyat veszel hozzá, amilyet akarsz.

    (#78526) rolandhun95 Köszönöm a tesztet ;)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák