Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz N3urotic #5382 üzenetére

    Szia!

    Nekem is két különböző 6970-em van, bár az egyik a Tieid közül referencia modell. (jobban melegszik és hangosabb, mint a speckó hűtésesek, de nem mindig van így)
    Arra figyelj, h a jobb hűtésű legyen a fő kártya, amibe a monitor kábel megy, (nekem az mindig kb. 10 fokkal melegebb) ill. arra hogy azonos órajelen pörögjenek! Nézd emg, h mennyi a gyári órajelük.
    Még ami fontos, h a fedélzeti memória is megegyezzen, azaz 1 vagy 2GB-os legyen mind2. Kb. ennyire kell figyelni, na meg a CF kábellel legyen összekötve, Catalystban engedélyezve a CF és mehet a móka.

    Winnie!
    Este én is megnézem a beállításokat, kíváncsi vagyok, hogy miként is terheli le őket a leírt medium, high, ultra szinten. AA? Mikor megvettem a 2 karit, akkor tisztában voltam vele, de már elfelejtettem. :)

    SZERK:
    Jobban megnézve az asus karit, lesz hely a 2. kártyának? Ez a 3 slot helyes bazi széles...mindenképp ez legyen a főkártya.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák