Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz MaciG #501 üzenetére

    A közlekedés is olyan, mint a foci: mindenki ért hozzá. :D Kiss Dezső pedig (vazzz, Dezső, ez a levél is olyan dezsős...) szimplán hülye, és most 2 hónapig azzal fog felvágni az ismerősöknek, hogy "benne vótam a tévébe, izé, ojságban".

    Mondjuk kissdezsőnek eszébe sem jut, hogy amikor ő autóval viszi a gyerekét suliba, meg a sok hozzá hasonló "kellazautómertmásképpnemlehetközlekedni" szülő, akkor ők maguk csinálják a dugót, nem az a néhány busz... Inkább megmagyarázza, hogy márpedig autózni kell, mert úgysem járnak az emberek tömegközlekedéssel (hülye, akkor nem mennének a járatok), és legyen már akkor 2.5x17 méterrel több hely az autóknak, a rohadt busz ugye csak foglalja a placcot. Agyhalott. :W

    [ Szerkesztve ]

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz MaciG #501 üzenetére

    Az de durva, majd pont a busz foglalja el a helyet... :W
    Már nem azért, de reggel amikor régebben iskolába, most meg az órákra járok be, mindig hering expresszel kell mennem, pedig a költözések miatt rengeteg járattal mentem már itt Szegeden, busszal, villamossal, trolival (1,2,3,4,5,7,9,20,...). Kihasználatlan járatot reggel még nem láttam fél 7 és 9 között, de olyan volt, hogy még a beiktatott tehermentesítőre se fértem fel, olyat sokan voltak.

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Új hozzászólás Aktív témák