Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Fiery #13031 üzenetére

    "Arra a PS4-re gondolsz, ami egy zart rendszer"

    Attól még vanni van.

    "es olyan HSA-capable APU van benne, aminek "furcsamod" a PC-s megfeleloje (Kabini/Temash)"

    Ez egy induripindurikát félrevezető így...

    "valamint annak utodja (Beema/Mullins) sem kepes a HSA-ra?"

    Talán mert azon kívül, hogy Jaguar és GCN, nem sok közük van egymáshoz?

    "Mennyire relevans az a platform ezek utan egy Kabini, Kaveri, Carrizo topicban?"

    Inább, mint a Haswell...

    "Megjegyzem, eleg nagy szegyen, hogy a Beema/Mullins sem tamogatja a megosztott memoriat, mikozben ott a PS4... Az AMD-nel sem minden rozsaszin azert."

    Ezt mondjuk én sem értem.

    "Van az Intelnek vasa (iGPU) hozza"

    Nem kimondottan az Intelre gondoltam, hanem bárkire. Pl. Via.

    "Lekoppintani pont ugyanakkora melo"

    Ebből és ebből könnyebb mindent újra megcsinálni a világos zöldön kívül, mint csak a kéket?

    Hát a virtuális API? Azt 1:1 koppintanák, vagy mégiscsak sajátot készítenének? Annak átgondolása és kialakítása sem 5 perc. (A HSA Foundationnek fél-egy évig tartott. Igaz, itt több cég között kellett egyeztetni.)

    "es az Intelnek meg is eri, ha utana tudja verni a mellét, hogy azt o talalta fel."

    Ha előállnának egy HSA koppintással, ami azért se kompatibilis vele, és vernék a mellüket, közröhej tárgya lennének...

    "Arrol nem is beszelve, hogy mar elofordult nehanyszor a tortenelemben, hogy az Intel is megcsinalt valamit, amit mas mar kitalalt, es vegul az Intel megoldasa me'g jobban is sikerult, mint amit lemasolt."

    Pl.?

Új hozzászólás Aktív témák