Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lac14548

    aktív tag

    válasz zka67 #2009 üzenetére

    igen, most majd azt próbálom, hogy másik gépre kötöm (de itthon csak 1 van, így körülményes)

    Jó lenne, ha jó lenn, mert nem vettem olyan rég, ráadásul 20ezernél is több volt akkor...
    Annyit meg nem nyomtattam vele, hogy ezt kellene csinálnia.
    Persze garancia az már nincs. Szervizbe meg ha elviszem, akkor csak az hogy otthagyom az kerül 5000 forintba. És akkor még meg se nézték.

    A múltkor hallottam egy olyan "városi legendát", hogy a nyomtatókba (és egyéb elektronikai eszközökbe) be van építve egy chip ami számolja az időt és a garancia lejárta után megöli a gépet. Állítólag ahhoz, hogy ez a chip müködjön be van építve egy kis akkumulátor a paneljára. De -szintén állítólag- valami orosz programmal ki lehet iktatni ezt a chipet, hogy ne tudja mérni az időt, így hosszabbítva meg az élettartamot.

    Hogy mi igaz ebből nem tudom, de így tönkremenni egyik pillanatról a másikra, mindenféle külső beavatkozás nélkül... Ilyet még nem tapasztaltam.

    Próbálkozok még vele, hátha sikerül életet lehelni bele.
    Ha nem akkor megy a kukába (és HP-t többet nem veszek).

    kösz az ötleteket

    /Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

Új hozzászólás Aktív témák